Izberi regijo

Veselice 2013

Sobota, 5. januar 2013

  • Hoče, Hoče - Skupina Gadi
  • Petek, 18. januar 2013

  • Tržič - Ansambel Modrijani, Skupina Calypso
  • Sobota, 19. januar 2013

  • Hoče, Hoče - Skupina Skater
  • Sobota, 26. januar 2013

  • Ribnica, Ribnica - Skupina Calypso
  • Petek, 8. februar 2013

  • Maribor - Skupina Calypso
  • Železniki - Skupina Strmina
  • Sobota, 9. februar 2013

  • Bevke, Vrhnika - Ansambel Jurčki
  • Cerknica - Skupina Victory
  • Murska Sobota - Skupina Calypso
  • Notranje Gorice, Brezovica - Manca Špik, Night Life, Popsing, Klovn JaKa
  • Preserje, Braslovče - Skupina Calypso
  • Torek, 12. februar 2013

  • Kranj - Skupina Calypso
  • Petek, 15. februar 2013

  • Pesnica pri Mariboru, Pesnica - Skupina Calypso
  • Sobota, 16. februar 2013

  • Kranjska Gora - Ivan Hudnik, Skupina Calypso, Skupina Victory, SKUPINA E.V.A, Foxy Teens, Chorchyp, studio Osminka
  • Nedelja, 17. februar 2013

  • Cerkno - Boštjan Konečnik, Skupina Calypso
  • Petek, 22. februar 2013

  • Horjul - Skupina Calypso
  • Kope, Slovenj Gradec - Tanja Žagar
  • Postojna - Ansambel Modrijani
  • Sobota, 23. februar 2013

  • Golte, Mozirje - veseliSVATJE
  • Kope, Slovenj Gradec - Skupina Skater
  • Petek, 1. marec 2013

  • Šmarje pri Jelšah - Skupina Skater, Tanja Žagar, Dejan Vunjak, Skupina Gadi, Ansambel Gamsi, Trio Šubic, Ansambel Unikat, Ansambel Zakrajšek, Ansambel Toplar
  • Sobota, 2. marec 2013

  • Celje - Skupina Gadi
  • Kranj - Ansambel Modrijani
  • Prelesje, Šentrupert - Mladi Gamsi
  • Ptuj - Skupina Skater
  • Nedelja, 3. marec 2013

  • Murska Sobota - Tanja Žagar
  • Petek, 8. marec 2013

  • Celje - Skupina Skater
  • Golte, Mozirje - Ansambel Spev
  • Koper - Ansambel Modrijani, Skupina Calypso
  • Primskovo, Kranj - Skupina Gadi, Miran Rudan
  • Tolmin - Tanja Žagar
  • Tržišče, Sevnica - Ansambel Toneta Rusa
  • Sobota, 9. marec 2013

  • Golte, Mozirje - Skupina Gadi
  • Gorenja Dobrava, Gorenja vas - Skupina Skater
  • Idrija, Idrija - Marjan Zgonc
  • Komenda - Ansambel Viharnik, Ansambel Franca Miheliča, Ansambel Roka Žlindre, veseliSVATJE, Tanja Žagar, Pajdaši, Ansambel Zajc, Harmonikarski orkester Martina Vodlana, Majči
  • Ptuj - Miran Rudan
  • Nedelja, 10. marec 2013

  • Novo Mesto - Navihanke, Ansambel Azalea, Ansambel Donačka, Ansambel Pogum, Brigita Šuler, Saša Lendero, Skupina Calypso, Miran Rudan, Vili Resnik
  • Žirovnica - Tanja Žagar
  • Četrtek, 14. marec 2013

  • Žalec - veseliSVATJE, Mladi Dolenjci
  • Petek, 15. marec 2013

  • Ivančna Gorica - Skupina Gadi
  • Muta - Ansambel Rosa, Ansambel Modrijani, Ansambel Poskok, Ansambel Koroški muzikantje, Ansambel Škorpijoni, Kmečka godba Pernice
  • Podgorje, Slovenj Gradec - Skupina Skater
  • Preserje, Braslovče - Skupina Calypso
  • Sobota, 16. marec 2013

  • Cerkvenjak - Mambo kings
  • Gornji Grad - Skupina Skater
  • Kope, Slovenj Gradec - Skupina Gadi
  • Velenje - Skupina Skater
  • Nedelja, 17. marec 2013

  • Celje - Ansambel Vihar, Skupina Skater, Irena Vrčkovnik, Eva Boto
  • Maribor - Čuki, Natalija Verboten, Ansambel Modrijani, Alfi Nipič, Nina Pušlar, Prifarski Muzikanti, Adi Smolar
  • Petek, 22. marec 2013

  • Dolenja Nemška vas - Skupina Gadi
  • Komenda - Mambo kings
  • Kope, Slovenj Gradec - Ansambel Modrijani
  • Sobota, 23. marec 2013

  • Cerkvenjak - Dejan Vunjak
  • Komenda - Ansambel Viharnik, Skupina Skater
  • Nedelja, 24. marec 2013

  • Senovo, Krško - Veseli Dolenjci, Ansambel Stanka Petriča, Ansambel Jerneja Kolarja
  • Petek, 29. marec 2013

  • Ribnica, Ribnica - Skupina Gadi
  • Zgornja Ložnica - Skupina Skater
  • Sobota, 30. marec 2013

  • Cerknica - Skupina Calypso
  • Hoče, Hoče - Tanja Žagar
  • Kranj - Skupina Skater
  • Maribor - Skupina Gadi
  • Ponedeljek, 1. april 2013

  • Markovci, Markovci - Ansambel Toneta Rusa, Moški pevski zbor Markovci
  • Petek, 5. april 2013

  • Komenda - Ansambel Modrijani, Ansambel Krjavelj, Ansambel Javor, Ansambel Zakrajšek, Harmonikarski orkester Martina Vodlana
  • Žamenci, Dornava - Mambo kings, Tanja Žagar, Ansambel Donačka, Fantastičnih 6
  • Žamenci, Dornava - Mambo kings, Fantastičnih 6
  • Sobota, 6. april 2013

  • Dobrava pri Škocjanu, Škocjan - Ansambel Modrijani
  • Notranje Gorice, Brezovica - Ansambel Krimski Lisjaki
  • Žamenci, Dornava - Ansambel Donačka, Tanja Žagar
  • Petek, 12. april 2013

  • Celje - Mambo kings
  • Koper - Ansambel Modrijani
  • Novo Mesto - Skupina Skater
  • Zgornja Ložnica - Navihanke
  • Sobota, 13. april 2013

  • Komenda - Dejan Vunjak, Ansambel Prosen, Ansambel Cvet, Ansambel KvinŠEST, Ansambel Original Pohorci
  • Lenart - Skupina Skater
  • Sinja Gorica, Vrhnika - Harmonk'n'roll
  • Vinska gora, Velenje - Skupina Gadi, Ansambel Stil
  • Četrtek, 18. april 2013

  • Škofja Loka - Alfi Nipič, Ansambel Modrijani, Helena Blagne
  • Petek, 19. april 2013

  • Arclin, Vojnik, Celje - Ansambel Modrijani, Ansambel Aplavz
  • Gorenja vas, Gorenja vas-Poljane - Skupina Calypso
  • Kranj - Mambo kings
  • Sobota, 20. april 2013

  • Artiče, Brežice - Navihanke, Pihalni orkester Kapele
  • Gorenja Dobrava, Gorenja vas - Miran Rudan
  • Notranje Gorice, Brezovica - Skupina Gadi
  • Pesniški Dvor, Pesnica - Ansambel Naveza
  • Slovenska Bistrica - Skupina Skater
  • Stožice, Ljubljana - Fantje s Praprotna, Trio Lojzeta Slaka, Ansambel Modrijani
  • Sveti Jurij ob Ščavnici, Gornja Radgona - Čuki
  • Nedelja, 21. april 2013

  • Vinska gora, Velenje - Ansambel Vikend, Ansambel Modrijani, Skupina Gadi
  • Šentjernej, Šentjernej - Navihanke, Ansambel Nebo, Dejan Vunjak, Harmonikaši Janeza Lekšeta, Ansambel bratov Poljanšek, Klobasekov Pepi
  • Četrtek, 25. april 2013

  • Laško - Ansambel Modrijani, Ansambel Spev, Ansambel Iskrice, Ansambel Aplavz, Ansambel Slovenski zvoki, Ansambel Saša Avsenika, Ansambel Naveza, Ansambel Akordi, Ansambel Mladi Godci
  • Petek, 26. april 2013

  • Blanca, Sevnica - Skupina Skater
  • Kranj - Skupina Gadi
  • Sobota, 27. april 2013

  • Cerkvenjak - Kingston
  • Gorenja vas, Gorenja vas-Poljane - Rok 'n' band, Majči
  • Hoče, Hoče - Skupina Gadi, DeeJay IXOR
  • Ljubljana - Mambo kings
  • Rakitovec, Koper - Skupina Ku Adn
  • Torek, 30. april 2013

  • Blagovica, Lukovica - Ansambel Zajc
  • Boštanj, Sevnica - Ansambel Vrt
  • Dolenjske Toplice - Ansambel Topliška Pomlad
  • Gaberke, Šoštanj - Novi Spomini, Fešta Bend
  • Gabrk, Škofja Loka - Skupina Nevihta
  • Kaplja vas, Prebold - Ansambel Kaplja
  • Kranj - Dejan Vunjak
  • Križe - DJ
  • Lipje, Velenje - Ansambel Vikend
  • Litija - Skupina Gadi
  • Log, Sevnica - Ansambel POTEP
  • Mestinje, Šmarje pri Jelšah - Ansambel Donačka
  • Rakov Škocjan, Cerknica - Ansambel Javor
  • Selca, Škofja Loka - Čuki
  • Sveti Štefan, Šmarje pri Jelšah - Ansambel Toneta Rusa
  • Ulovka, Stara Vrhnika - Mambo kings
  • Verd, Vrhnika - Skupina Calypso, Navihanke
  • Vrh Sv. Treh Kraljev, Logatec - Ansambel Organi
  • Završe nad Mislinjo - Ansambel Akordi
  • Čušperk, Grosuplje - Ansambel Nalet
  • Sreda, 1. maj 2013

  • Apače, Gornja Radgona - Mladih 5
  • Cerkvenjak - Ansambel Modrijani, Skupina Plamen, Jelena Rozga, Hooruk Band, Ivan Zak
  • Farovec - Ansambel Donačka
  • Kokrica, Kranj - Ansambel Gregorji
  • Križna Gora, Škofja Loka - Skupina Strmina
  • Moškanjci, Gorišnica - Ansambel Nemir
  • Pleše (Zagorje ob Savi) - Ansambel Roka Žlindre
  • Podgorje ob Sevnični, Sevnica - Domači Fantje
  • Spodnji Tuštanj, Moravče - Skupina Gadi, Mambo kings, Ansambel Nemir, Ansambel Svetlin, Manca Špik, Ansambel Zajc, Pihalna godba Moravče
  • Petek, 3. maj 2013

  • Kamnik pod Krimom, Brezovica - Dejan Vunjak, Brendijeve barabe
  • Ljubljana - Skupina Gadi
  • Sobota, 4. maj 2013

  • Ilirska Bistrica - Skupina Ku Adn
  • Žeje pri Komendi, Komenda - Ansambel Modrijani
  • Žižki, Črenšovci - Skupina Blue Planet
  • Nedelja, 5. maj 2013

  • Kamnik pod Krimom, Brezovica - Ansambel Modrijani
  • Moste pri Komendi, Kamnik - Harmonk'n'roll
  • Petek, 10. maj 2013

  • Laško - Manca Špik, Ansambel Spev, Mariachi Fiesta En Jalisco
  • Tržič - Skupina Calypso
  • Sobota, 11. maj 2013

  • Bled - Alpski Kvintet
  • Zbilje, Medvode - Skupina Calypso
  • Šentrupert, Trebnje - Ansambel Azalea
  • Nedelja, 12. maj 2013

  • Bled - Alpski Kvintet
  • Sora, Medvode - Ansambel Modrijani
  • Petek, 17. maj 2013

  • Blatna Brezovica, Vrhnika - Mambo kings
  • Metlika - veseliSVATJE
  • Sobota, 18. maj 2013

  • Blatna Brezovica, Vrhnika - Ansambel Modrijani
  • Grahovo, Cerknica - Mambo kings
  • Križ, Komenda - Okrogli Muzikantje
  • Lesce, Radovljica - Ansambel Gregorji
  • Ločica pri Vranskem, Vransko - veseliSVATJE
  • Preserje, Braslovče - Skupina Calypso
  • Sodražica - Alpski Kvintet
  • Velika Loka pri Grosuplju - Novi Spomini
  • Zagorje pri Pivki, Pivka - Skupina Ku Adn
  • Šmarčna, Sevnica - DJ
  • Nedelja, 19. maj 2013

  • Idrijske Krnice, Idrija - Ansambel Tik Tak
  • Nova Oselica, Gorenja vas - Poljane - Skupina Gadi
  • Nova Oselica, Škofja Loka - Skupina Gadi
  • Zali log, Železniki - Ansambel Modrijani
  • Petek, 24. maj 2013

  • Ljubljana - Ansambel Mladi Godci, Novi Spomini, Ansambel Igor in Zlati zvoki, Fantje s Praprotna, Ansambel Stanka Petriča, Vesele Štajerke, Ansambel Roka Žlindre, Saša Lendero, Veseli Dolenjci
  • Spodnja Slivnica, Grosuplje - Ansambel Kolovrat
  • Sobota, 25. maj 2013

  • Begunje na Gorenjskem, Radovljica - Skupina Calypso
  • Bevke, Vrhnika - Skupina Skater, Ansambel Erazem, Ansambel Rosika, Robert Ficker
  • Boštanj, Sevnica - Mladi Gamsi
  • Križ, Sežana - Ansambel Zvita Feltna
  • Lukovica - Ognjeni muzikanti
  • Polšnik, Litija - Ansambel Skala
  • Preddvor - veseliSVATJE
  • Sveta Trojica v Slovenskih goricah - Ansambel Igor in Zlati zvoki
  • Tomišelj, Ig - Skupina Gadi
  • Tržič - Mambo kings
  • Nedelja, 26. maj 2013

  • Polhov Gradec - Ansambel Modrijani, Trio Šubic
  • Petek, 31. maj 2013

  • Velesovo, Cerklje na Gorenjskem - Skupina Calypso
  • Sobota, 1. junij 2013

  • Beričevo, Dol pri Ljubljani - Harmonk'n'roll
  • Brezovica pri Ljubljani, Brezovica - Ansambel Jurčki
  • Cerina, Brežice - Skupina Iber
  • Gabrovka, Litija - Ansambel Zidaniški Kvintet
  • Gorenji Podšumberk, Ivančna gorica - Ansambel Azalea
  • Ježica, Ljubljana - veseliSVATJE
  • Kokarje, Nazarje - Ansambel Donačka
  • Lom nad Kanalom, Most na Soči - Skupina Ku Adn
  • Luče pri Grosupljem - Ansambel Modrijani
  • Orešje, Šmarješke Toplice - Ansambel Naveza
  • Smlednik, Medvode - Ansambel Nagelj
  • Spodnji Hotič, Litija - Mladi Dolenjci
  • Stanežiče - Veseli Gorenjci, Poštar Peška
  • Veliki Gaber, Trebnje - Novi Spomini
  • Verd, Vrhnika - Navihanke
  • Višnja Gora - Ansambel Nemir
  • Zapotok, Sodražica - Okrogli Muzikantje
  • Zgornja Besnica, Kranj - Ansambel Saša Avsenika
  • Šmarčna, Sevnica - Veseli Dolenjci
  • Nedelja, 2. junij 2013

  • Polšnik, Litija - Ansambel Čepon
  • Smednik, Krško - Ansambel Modrijani
  • Sovodenj, Gorenja vas, Poljane - Ansambel Jurčki
  • Vrzdenec - Novi Spomini
  • Petek, 7. junij 2013

  • Barje, Ljubljana - Ansambel Maj
  • Divača - Skupina Nočni Skok
  • Divača - Skupina Nočni Skok
  • Divača - Skupina Nočni Skok
  • Jablan, Mirna Peč - Ansambel Pogum
  • Liberga, Šmartno pri Litiji - Ansambel Kolovrat
  • Ljubno, Radovljica - Vili Resnik
  • Radohova vas, Ivančna gorica - Mladi Dolenjci
  • Rudnik, Ljubljana - Ansambel Maj
  • Sobota, 8. junij 2013

  • Bašelj, Preddvor - veseliSVATJE
  • Cesta na Vrhovce, Brdo, Ljubljana - Čuki, Ansambel Fantje z Viča
  • Dob pri Šentvidu, Ivančna Gorica - Ansambel Modrijani
  • Dolenje Skopice, Brežice - Ansambel Pogum
  • Gatina, Grosuplje - Ansambel Saša Avsenika
  • Kompolje, Dobrepolje - Ansambel Dolenjski Zvoki
  • Kresnice, Litija - Skupina Gadi
  • Ljubno, Radovljica - Veseli Gorenjci
  • Lož, Loška dolina - Rok 'n' band
  • Mengeš - Ansambel Svetlin
  • Poljane pri Mirni Peči, Mirna Peč - Ansambel Šment
  • Srednje Jarše, Domžale - Ansambel Mladi upi
  • Stara Loka, Škofja Loka - Mambo kings, Grajski muzikantje
  • Stožice, Ljubljana - Ansambel Kolovrat
  • Videž, Slovenska Bistrica - Ansambel Roka Žlindre
  • Vnanje Gorice, Brezovica - Ansambel Nemir
  • Volčje Njive, Trebnje - Veseli Dolenjci
  • Zadobrova, Ljubljana - Ansambel Gamsi
  • Zgornje Pirniče, Medvode - Harmonk'n'roll
  • Zgornji Tuhinj, Kamnik - Okrogli Muzikantje
  • Šentvid pri Ljubljani - Navihanke
  • Škofljica, Škofljica - Ansambel Toneta Rusa
  • Nedelja, 9. junij 2013

  • Podsmreka, Dobrova Polhov gradec - Ansambel Toneta Rusa
  • Šentilj v Slovenskih goricah - veseliSVATJE, Ansambel Naveza, Vesele Štajerke, Skupina Skater, Ansambel Brloga, Ansambel Rosa
  • Četrtek, 13. junij 2013

  • Srednja vas pri Kamniku, Kamnik - Ansambel Jodel Ekspres
  • Petek, 14. junij 2013

  • Iška Loka, Ig - Skupina Calypso, Boštjan Konečnik
  • Krmelj, Sevnica - Ansambel Nemir, Veseli Dolenjci
  • Mavčiče, Kranj - Mambo kings
  • Ravne na Koroškem - Ansambel Naveza, Ansambel Modrijani, Ansambel Veritas
  • Sladki vrh, Šentilj - Ansambel Klapovühi
  • Trnovo, Ljubljana - Ansambel Stil
  • Zgornji Kašelj, Ljubljana - Ansambel Pegaz
  • Čirče, Kranj - Skupina Gadi
  • Sobota, 15. junij 2013

  • Cerknica - Juhubanda, Godba Cerknica, Fletno, Prevaranti z Marjeto, Drug problem, Martina Ipša
  • Dobračeva, Žiri - Čuki
  • Dravlje, Ljubljana - Mladi Gamsi
  • Grahovo ob Bači, Tolmin - Ansambel Zvita Feltna
  • Grčarevec, Logatec - Ansambel Oaza
  • Jezero pri Podpeči - Ansambel Toneta Rusa
  • Križe - Ansambel Gamsi
  • Kropa, Radovljica - Ansambel Roka Žlindre
  • Lesce - veseliSVATJE
  • Mavčiče, Kranj - Ansambel Donačka
  • Mezgovci ob Pesnici, Dornava - Ansambel Zreška pomlad
  • Muljava, Ivančna Gorica - Ansambel Šantej
  • Nadgorica, Ljubljana - Navihanke
  • Nova vas pri Markovcih, Markovci - Vesele Štajerke
  • Pesje pri Velenju - Ansambel Petra Finka
  • Poljčane, Slovenska Bistrica - Skupina Calypso
  • Prežganje, Ljubljana - Ansambel Erazem
  • Repnje, Vodice - Peklenski muzikantje
  • Rečica ob Savinji - Ansambel Golte
  • Ribče, Litija - Ansambel Akordi
  • Savlje, Ljubljana - Ognjeni muzikanti, Akrobatska skupina Dunk Kings, Posavsko štehvanje
  • Sveti Štefan - Ansambel Naveza
  • Tirna, Zagorje ob Savi - Ansambel Krjavelj
  • Trnovci, Sveti Tomaž - Zlatih 6
  • Velika Kostrevnica, Šmartno pri Litiji - Ansambel Pogum
  • Velika Pirešica, Žalec - Ansambel Modrijani
  • Čeče, Trbovlje - Ansambel Miro Klinc
  • Čirče, Kranj - Pop Design
  • Škofja Vas, Celje - Okrogli Muzikantje
  • Žimarice, Sodražica - Niderdorf band
  • Nedelja, 16. junij 2013

  • Dolenja vas pri Železnikih - Skupina Strmina
  • Gorenje Brdo, Škofja Loka - Šeškarji, Suha Špaga, Joc Bend
  • Nova vas pri Markovcih, Markovci - Navihanke
  • Polhov Gradec - Ansambel Franca Miheliča, Ivan Hudnik
  • Radomlje, Domžale - Novi Spomini
  • Studenec pri Krtini, Domžale - Trio Špica
  • Zaplana, Vrhnika - Ansambel Spev
  • Črniče, Ajdovščina - Ansambel Zvita Feltna
  • Ponedeljek, 17. junij 2013

  • Nadgorica, Ljubljana - Ognjeni muzikanti
  • Sreda, 19. junij 2013

  • Šentjanž pri Dravogradu - Mambo kings
  • Petek, 21. junij 2013

  • Grahovo, Cerknica - Rok 'n' band
  • Horjul - Mambo kings
  • Kokrica, Kranj - Ansambel Vrisk
  • Komenda - Skupina Calypso
  • Ljubljana - Ansambel Modrijani
  • Medno, Ljubljana - Ansambel Saša Avsenika
  • Pesnica pri Mariboru, Pesnica - Ansambel Klapovühi
  • Zalog pri Cerkljah, Cerklje na Gorenjskem - Pop Design, Ansambel Donačka
  • Sobota, 22. junij 2013

  • Bevče, Velenje - Ansambel Golte
  • Borovci, Ptuj - Skupina Calypso
  • Dobrnič, Trebnje - Ansambel Nemir
  • Dolsko, Dol pri Ljubljani - Harmonk'n'roll
  • Duplje - Ansambel Zarja
  • Gorenja vas, Gorenja vas-Poljane - Skupina Strmina, Manca Špik
  • Gorenji Logatec, Logatec - Ansambel Akordi
  • Gorenji Novaki, Cerkno - Ansambel Petra Finka
  • Hrastnik - Ansambel Zidaniški Kvintet
  • Iška vas, Ig - Navihanke, Saša Lendero
  • Ižakovci, Beltinci - Polanski zvoki
  • Jesenice na Dolenjskem - Ansambel Šantej
  • Jugorje pri Metliki, Metlika - Glasbena skupina JACKPOT
  • Kokrica, Kranj - Ansambel Saša Avsenika
  • Koroška Bela, Jesenice - Ansambel Gorenjski kvintet
  • Majšperk - Ansambel Modrijani, Ansambel Donačka
  • Malečnik - Ansambel Klapovühi
  • Mali Lipoglav, Ljubljana - Ansambel Skala
  • Malo Hudo, Ivančna Gorica - Skupina Malibu
  • Markovci, Markovci - Alpski Kvintet
  • Mojstrana, Kranjska Gora - veseliSVATJE
  • Polenšak, Dornava - Zlatih 6, Natalija Verboten
  • Prečna, Novo mesto - Novi Spomini, Fantje s Praprotna
  • Preška cesta, Medvode - Tanja Žagar, Avantura, Ansambel Črički
  • Razkrižje, Ljutomer - Eroika, Ansambel Klapovühi
  • Ribnica, Ribnica - Skupina Calypso
  • Sava pri Litiji, Litija - Ansambel Primorski Fantje
  • Sodražica - Pop Design
  • Spodnje Duplje, Naklo - Ansambel Zarja
  • Studenec na Blokah, Bloke - Ansambel Tomaža Rota, Kingston
  • Studenec na Blokah, Bloke - Kingston, Ansambel Tomaža Rota
  • Sveti Tomaž, Ormož - Ansambel Naveza
  • Topolšica, Šoštanj - Ansambel bratov Dobrovnik
  • Veliko Mlačevo, Grosuplje - Ansambel Zdomarji
  • Videm, Dobrepolje - Skupina DeŽur
  • Vodice, Ljubljana - Ansambel Igor in Zlati zvoki
  • Zabukovje nad Sevnico, Sevnica - Skupina Gadi
  • Zalog pri Cerkljah, Cerklje na Gorenjskem - Ansambel Modrijani
  • Črešnjevec pri Semiču - Skupina Hit
  • Šebrelje, Cerkno - Ansambel Azalea
  • Šmartno ob Dreti - Mambo kings
  • Šmartno v Rožni dolini, Celje - Mladi Dolenjci
  • Žapuže, Ajdovščina - Ansambel Zvita Feltna
  • Želimlje, Škofljica - Veseli Dolenjci
  • Želimlje, Škofljica - Veseli Dolenjci
  • Žiri - Veseli Begunjčani, Saša Lendero
  • Nedelja, 23. junij 2013

  • Debeli Hrib, Šentvid pri Stični - Skupina Calypso
  • Dolenji Novaki - veseliSVATJE
  • Gornja Radgona - Mambo kings
  • Javorje - Ansambel Petra Finka
  • Loče, Slovenske Konjice - Ansambel Pogum
  • Mojstrana, Kranjska Gora - Lajf
  • Starše - Ansambel Naveza
  • Vojnik - Ansambel Naveza, Ansambel Pogum, Werner, Novi Spomini, Vitezi Celjski, Ansambel Svetlin, Ansambel Kolovrat, Manca Špik, Ansambel Zajc
  • Voklo, Šenčur - Veseli Gorenjci, Boštjan Meglič
  • Zalog pri Polhovem Gradcu - Trio Šubic
  • Šentvid pri Stični, Ivančna Gorica - Skupina Calypso
  • Ponedeljek, 24. junij 2013

  • Hotavlje, občina Gorenja vas - Poljane - Ansambel Modrijani
  • Lom pod Storžičem, Tržič - veseliSVATJE
  • Rovte, Logatec - Dejan Vunjak, Brendijeve barabe
  • Skorno pri Šoštanju, Šoštanj - Ansambel Pogum
  • Sp.Pirniče, Spodnje Pirniče - Čuki
  • Spodnja Gorica, Rače - Fram - Ansambel Akordi
  • Vitomarci, Sveti Andraž v Slovenskih goricah - Ansambel Donačka
  • Zgornje Gorje, Gorje - Ansambel Karavanke, Godba Gorje, Folklorna skupina Bled
  • Šmartno v Tuhinju - Trio Špica, Harmonikarski orkester Cirila Spruka
  • Šmarčna, Sevnica - Ansambel Roka Žlindre
  • Petek, 28. junij 2013

  • Blanca, Sevnica - Mambo kings
  • Gorenja Dobrava, Gorenja vas - Skupina Gadi, Dejan Vunjak
  • Gunclje, Ljubljana - Mladi Dolenjci
  • Horjul - Skupina Calypso
  • Vransko - Ansambel Modrijani, Fantje s Praprotna, Ansambel Miro Klinc, Ansambel Zupan, Ansambel Unikat, Ansambel Vihar, Ansambel Golte, Ansambel Stil, Ansambel Zaka pa ne
  • Škocjan - Ansambel Pogum
  • Štepanjsko naselje, Ljubljana - Gamsi, Mladi Gamsi
  • Sobota, 29. junij 2013

  • Babna Gora - Ansambel Jurčki
  • Briše pri Izlakah - Ansambel Naveza
  • Dokležovje, Murska Sobota - Ansambel Roka Žlindre
  • Dolenje Jezero, Cerknica - Ansambel Jelen
  • Dramlje, Šentjur - Ansambel Mladika
  • Draženci, Ptuj - Mambo kings
  • Homec, Domžale - Ansambel Zajc
  • Iga vas, Loška dolina - Ansambel Spev
  • Martinjak, Cerknica - Skupina Tešku je rečt
  • Mislinja - Ansambel Modrijani
  • Nova Štifta - Skupina Gadi
  • Pivka, Pivka - Ansambel Akordi, Ventilčki
  • Podzemelj, Metlika - Ansambel Šuštar
  • Ribno, Bled - Ansambel Pegaz
  • Sostro, Ljubljana - Ansambel Skala
  • Spodnje Duplje, Naklo - Joške v'n, Pero Lovšin
  • Spodnji Brnik, Kranj - Ansambel Galop, Poštar Peška, Majči
  • Struge, Dobrepolje - Ansambel Fantje z vasi
  • Svibno, Radeče - Ansambel Slovenski zvoki
  • Trojane, Občina Lukovica - veseliSVATJE
  • Vače, Litija - Leteči muzikantje
  • Velike Lašče - Ansambel Pogum
  • Visoko pri Poljanah, Škofja Loka - Joc Bend
  • Vrh pri Višnji Gori, Ivančna Gorica - Navihanke
  • Zagradec, Ivančna Gorica - Novi Spomini
  • Zagradec, Ivančna Gorica - Novi Spomini
  • Zalog, Ljubljana - Ansambel Bitenc
  • Šentilj pri Velenju - Okrogli Muzikantje
  • Šmarje-Sap, Grosuplje - Ansambel Franca Miheliča
  • Žetale, Ptuj - Ansambel Toneta Rusa
  • Nedelja, 30. junij 2013

  • Dobravlje, Ajdovščina - Ansambel Zvita Feltna
  • Leše, Tržič - Mladi Gamsi
  • OLŠEVEK,ŠENČUR - Skupina Calypso
  • Rankovci, Tišina - Ansambel Modrijani
  • Smrje, Ilirska Bistrica - Skupina Ku Adn
  • Trdinov vrh, Novo mesto - Ansambel Azalea
  • Petek, 5. julij 2013

  • Dravograd - Ansambel Pogum
  • Koper - Mambo kings
  • Orešje, Šmarješke Toplice - Ansambel Vikend
  • Spodnja Senica, Medvode - Atomik Harmonik
  • Sobota, 6. julij 2013

  • Begunje pri Cerknici, Cerknica - Ansambel Toneta Rusa
  • Benedikt - Ansambel Klapovühi
  • Bizovik - Tanja Žagar, Avantura, Foxy Teens
  • Breg, Sevnica - Ansambel Črički
  • Divača - Skupina Nočni Skok
  • Dvorska vas, Velike Lašče - Ansambel Gamsi
  • Dvorska vas, Velike Lašče - Ansambel Gamsi
  • Gozd Martuljek, Jesenice - Ansambel Zidaniški Kvintet
  • Hajdoše, Ptuj - Džo Maračić Maki
  • Hinje, Žužemberk - Ansambel Bitenc
  • Ig - Kingston, Trio Šubic
  • Kozarje pri Ljubljani - Mambo kings
  • Levpa, Nova Gorica - Ansambel Vrisk
  • Motovilci, Grad - Weekend Band, Davor Borno
  • Piran - Skupina Calypso
  • Planina, Postojna - Ansambel Mladi Godci
  • Polšnik, Litija - Ansambel Šantej
  • Ponikva, Šentjur - Ansambel Petka
  • Ponikve, Trebnje - Ansambel Naveza
  • Ponova vas, Grosuplje - Ansambel Spev
  • Selo pri Mirni, Trebnje - Ansambel Azalea
  • Spodnje Gorenjce - Ansambel Glas
  • Stražišče pri Kranju - Ansambel Fantje z vasi
  • Temenica, Ivančna Gorica - Dejan Vunjak, Brendijeve barabe
  • Tržiška Bistrica, Tržič - veseliSVATJE
  • Vinje, Dol pri Ljubljani - Skupina Gadi
  • Voglje, Šenčur - Skupina Pop Design, Skupina Skater, Natalija Verboten, Adi Smolar
  • Zalog, Ljubljana - Leteči muzikantje
  • Šentjošt nad Horjulom, Dobrova - Ansambel Roka Žlindre
  • Šentlambert, Zagorje ob Savi - Ansambel Svetlin
  • Šentrupert - Navihanke
  • Štatenberk pri Trebelnem - Ansambel Ne ga lom't
  • Študa, Domžale - Mladi Dolenjci
  • Nedelja, 7. julij 2013

  • Cajnarje, Cerknica - Ansambel Pogum
  • Cerkno - veseliSVATJE
  • Dolnji Logatec, Logatec - Ansambel Spev
  • Kitni Vrh, Grosuplje - Trio Adijo
  • Rova, Domžale - Ansambel Saša Avsenika
  • Ruška koča na Pohorju - Tekmovanje harmonikarjev
  • Sovodenj, Škofja Loka - Ansambel Donačka
  • Tržišče, Sevnica - Ansambel Naveza
  • Sreda, 10. julij 2013

  • Ribčev Laz, Bohinj - Skupina Victory, Manca Špik
  • Petek, 12. julij 2013

  • Globodol, Mirna Peč - Skupina Gadi
  • Hajdoše, Hajdina - Džo Maračić Maki
  • Ihan, Domžale - Tanja Žagar, Korado & Boško
  • Srednja vas pri Kamniku, Kamnik - Mambo kings
  • Trstenik, Kranj - Rok 'n' band
  • Sobota, 13. julij 2013

  • Blanca, Sevnica - Ansambel Pogum
  • Dolenje Dole, Škocjan - Ansambel Petra Finka
  • Goriča vas, Ribnica na Dolenjskem - Ansambel Zdomarji
  • Gornji Grad - Ansambel Pegaz, Maja Oderlap
  • Mlinše, Zagorje ob Savi - Ansambel Erazem
  • Nadlesk, Loška dolina - Alma in band
  • Notranje Gorice, Brezovica - Ansambel bratov Poljanšek
  • Polica, Grosuplje - Veseli Dolenjci
  • Puče, Koper - Skupina Nočni Skok, Skupina Platana
  • Ratež - Kingston
  • Senešci, Ormož - Skupina Calypso
  • Srednja vas pri Kamniku, Kamnik - Ansambel Jodel Ekspres
  • Stična, Ivančna Gorica - Ansambel Povratniki
  • Trebelno - Ansambel Ne ga lom't
  • Trstenik, Kranj - Čuki
  • Vrhovlje pri Kožbani, Nova Gorica - Ansambel Zvita Feltna
  • Šmarje pri Jelšah - Ansambel Spev
  • Žiri - Ansambel Azalea
  • Nedelja, 14. julij 2013

  • Gornji Grad - Ansambel Roka Žlindre
  • Ločica ob Savinji, Polzela - Ansambel Pogum
  • Motnik, Kamnik - Navihanke
  • Četrtek, 18. julij 2013

  • Hotiza, Lendava - Skupina Plamen
  • Petek, 19. julij 2013

  • Borovnica - Jasmin Stavros, DJ Dady
  • Hotiza, Lendava - Skupina Blue Planet
  • Polenšak, Dornava - Ansambel Akordi, Ansambel Braneta Klavžarja, Ansambel Austria Ekspres, Primož Zvir, Ansambel Petka, Ansambel Ela in Šarmerji, Ansambel Aplavz
  • Vrtojba - Mambo kings
  • Šmarjeta - Ansambel Pogum
  • Sobota, 20. julij 2013

  • Ambrus, Ivančna Gorica - Skupina Gadi
  • Bezuljak, Cerknica - Ansambel Mladi Godci
  • Borovnica - Ansambel Erazem, Ansambel Livada
  • Dobliče, Črnomelj - Ansambel Šantej
  • Dolenjske Toplice - Okrogli Muzikantje
  • Drašiči, Metlika - Glasbena skupina JACKPOT
  • Dvor pri Polhovem Gradcu, Dobrova - Navihanke
  • Gaberke, Šoštanj - Čuki
  • Gorenji Vrh pri Dobrniču, Trebnje - Ansambel Nemir
  • Hotiza, Lendava - Ansambel Akordi
  • Laze-Jakovica - Ansambel Naveza
  • Okoslavci, Gornja Radgona - Ansambel Klapovühi
  • Polenšak, Dornava - Ansambel Modrijani
  • Preddvor - Marko Mulec
  • Rogaška Slatina - Ansambel bratov Poljanšek
  • Senožeti, Dol pri Ljubljani - Mambo kings, Ansambel Hopla
  • Senožeti, Dol pri Ljubljani - Mambo kings
  • Srednja vas v Bohinju, Bohinj - Ansambel Igor in Zlati zvoki
  • Trnovec, Sevnica - Novi Spomini
  • Turje, Hrastnik - Ansambel Pogum
  • Veliki Cirnik, Sevnica - Ansambel Pogled
  • Zavratec, Idrija - Ansambel Roka Žlindre
  • Črneče - Ansambel Bratov Žerjav
  • Šalara, Koper - Skupina Nočni Skok
  • Žabnica, Kranj - Ansambel Golte
  • Železniki - Dejan Vunjak, Brendijeve barabe
  • Nedelja, 21. julij 2013

  • Gaberke, Šoštanj - Ansambel Pogum
  • Hotavlje, občina Gorenja vas - Poljane - Čuki
  • Jazne, Cerkne - Ansambel Zvita Feltna
  • Kebelj, Slovenska Bistrica - Ansambel Spev, Ansambel Petka
  • Kokoriči, Križevci pri Ljutomeru, Ljutomer - Ansambel Svetlin
  • Nova vas, Bloke - Navihanke
  • Polenšak, Dornava - Ansambel Saša Avsenika, Ansambel Nemir
  • Črni Vrh, Idrija - Novi Spomini
  • Žabnica, Kranj - Ansambel Modrijani
  • Železniki - Skupina Art
  • Petek, 26. julij 2013

  • Ljubno ob Savinji, Ljubno - Navihanke, Vesele Štajerke, Ansambel Črički, Kvintet Slovenskih Deklet, Ansambel Čar
  • Moravče - Ansambel Zajc
  • Raka, Krško - Ansambel POTEP
  • Rovte, Logatec - Dejan Vunjak, Brendijeve barabe
  • Spodnji Ključarovci, Ormož - Kingston
  • Volčje Njive, Trebnje - Veseli Dolenjci
  • Sobota, 27. julij 2013

  • Dobrava pri Škocjanu, Škocjan - Novi Spomini
  • Dolenja vas, Cerknica - Čuki
  • Golo, Ig - Slovenski muzikantje, Davor Borno
  • Grahovo ob Bači, Tolmin - Ansambel Zvita Feltna
  • Hrastov Dol, Ivančna Gorica - Tanja Žagar, Avantura
  • Hruševo, Dobrova - Ansambel Mladi Godci
  • Imeno, Podčetrtek - Ansambel Unikat
  • Križe, Novo mesto - Ansambel Toneta Rusa
  • Ledine, Idrija - Kingston
  • Ljubečna, Celje - Vitezi Celjski
  • Padež, Zagorje ob Savi - Veseli Dolenjci
  • Podgradje, Ljutomer - Ansambel Klapovühi
  • Podturn pri Dol. Toplicah, Dolenjske Toplice - Ansambel Spev
  • Rakitovec, Koper - Skupina Ku Adn
  • Rašica, Velike Lašče - Ansambel Ugib
  • Spodnja Slivnica, Grosuplje - Ansambel Kolovrat
  • Spodnji Ključarovci, Ormož - Navihanke
  • Stanežiče, Ljubljana - Veseli Gorenjci, Poštar Peška
  • Telče, Sevnica - Mladi Dolenjci
  • Žamenci, Dornava - Skupina Plamen, Dražen Zečič z bandom
  • Nedelja, 28. julij 2013

  • Butajnova - Ansambel Franca Miheliča
  • Ledine, Idrija - Ansambel Gamsi
  • Loče, Slovenske Konjice - Veseli slavčki
  • Moravče - Ansambel Gorenjski kvintet
  • Poljane nad Škofjo Loko, Gorenja vas - Ansambel Spev
  • Slap, Vipava - Ansambel Zvita Feltna
  • Spodnji Razbor, Slovenj Gradec - Ansambel Roka Žlindre
  • Stojnci, Markovci - Trubadurji
  • Sveta Ana v Slovenskih goricah - Zlatih 6, Ansambel Golte
  • Vojsko, Idrija - Ansambel Frik
  • Vrh pri Boštanju, Sevnica - Ansambel Topliška Pomlad, Ansambel Petra Finka
  • Zgornja Jablanica, Šmartno pri Litiji - Ansambel Pogum
  • Žamenci, Dornava - Ansambel Donačka
  • Žirovski Vrh Sv. Urbana, Gorenja vas - Ansambel Naveza
  • Petek, 2. avgust 2013

  • Sela pri Šumberku, Trebnje - Ansambel Naveza
  • Vojnik - Tanja Žagar, Avantura
  • Škofja Loka - Skupina Strmina
  • Sobota, 3. avgust 2013

  • Dekani, Koper - Skupina Nočni Skok
  • Dole pri Litiji - Ansambel Mladi Godci
  • Dvor, Žužemberk - Skupina Gadi
  • Grmovlje, Škocjan - Ansambel Pogum, Fantje s Praprotna
  • Javorje - Skupina Calypso
  • Kriška vas, Ivančna Gorica - Ansambel Naveza
  • Krško - Ansambel Slovenski zvoki
  • Ljubno ob Savinji, Ljubno - veseliSVATJE
  • Podlipa, Vrhnika - Ansambel Javor
  • Rogašovci - Weekend Band, Vlado Kalember, Minea
  • Slape-Polje, Ljubljana - Poskočni muzikanti
  • Stari vrh, Škofja Loka - Skupina Calypso
  • Stob, Domžale - Harmonk'n'roll
  • Tržišče, Sevnica - Ansambel Toneta Rusa
  • Turjak, Velike Lašče - Ansambel Nemir
  • Velika Polana - Polanski zvoki
  • Virštanj, Podčetrtek - Vera & Originali
  • Vojnik - Ansambel Šantej
  • Zamostec pri Sodražici - Tekmovanje harmonikarjev
  • Zamostec pri Sodražici - Harmonikarji Urška
  • Zavrstnik, Litija - Ansambel Donačka
  • Črni Vrh, Dobrova - Polhov Gradec - Ansambel Vikend
  • Šmartno na Pohorju, Slovenska Bistrica - Ansambel Modrijani
  • Šmihel nad Mozirjem, Mozirje - veseliSVATJE
  • Nedelja, 4. avgust 2013

  • Begunje na Gorenjskem, Radovljica - Ansambel Saša Avsenika
  • Ljubno ob Savinji, Ljubno - Fantje s Praprotna, Ansambel Donačka
  • Medvedje Brdo, Logatec - Ansambel Modrijani
  • Stari vrh, Škofja Loka - Kingston, Ansambel Toneta Rusa
  • Sv. Lovrenc, Prebold - Ansambel Pogum, Boris Kopitar
  • Velika Polana - Severina, Skupina Blue Planet
  • Ponedeljek, 5. avgust 2013

  • Velika Polana - Guns N Roses Tribute band, Fatal Passions
  • Torek, 6. avgust 2013

  • Velika Polana - U2 Tribute Band, Broken Hearts
  • Sreda, 7. avgust 2013

  • Velika Polana - Ansambel Modrijani
  • Četrtek, 8. avgust 2013

  • Velika Polana - Dejan Vunjak, Polanski zvoki
  • Petek, 9. avgust 2013

  • Draža vas, Slovenske Konjice - Ansambel Toneta Rusa, Tanja Žagar
  • Dutovlje, Sežana - Pero Lovšin, Španski borci, Kraški ovčarji
  • Hotavlje, občina Gorenja vas - Poljane - Skupina Calypso
  • Ižakovci, Beltinci - Mambo kings
  • Lahovče, Cerklje na Gorenjskem - Dejan Vunjak, Brendijeve barabe
  • Negova, Gornja Radgona - Mladih 5
  • Nova Gorica - Skupina Nočni Skok
  • Velika Polana - Riblja Čorba, Adam
  • Sobota, 10. avgust 2013

  • Bovec - Skupina Nočni Skok
  • Brezje pri Mariboru - Skupina Kanoni
  • Dutovlje, Sežana - Kingston, Venera
  • Gorenje Gradišče pri Šentjerneju - Novi Spomini
  • Kompolje, Dobrepolje - Ansambel Krjavelj
  • Lahovče, Cerklje na Gorenjskem - Čuki
  • Lukovek, Trebnje - Skupina Gadi
  • Pregarje, Ilirska Bistrica - NE ME JUGAT
  • Prilozje, Metlika - veseliSVATJE
  • Sinja Gorica, Vrhnika - Ansambel Javor
  • Smednik, Krško - Ansambel Toneta Rusa
  • Velika Planina - Ansambel Črički, Ansambel Petan, Ansambel Skrivnost, Ansambel Wankmüller, Ansambel Briški Kvintet, Hišni Ansambel Starman, Ansambel Domačini, Ansambel Namig
  • Velika Polana - Srebrna Krila, Troik
  • Velika Račna, Grosuplje - Ansambel Spev
  • Zavrč - Tanja Žagar, Ansambel Gamsi
  • Šmarčna, Sevnica - Veseli Dolenjci
  • Šmihel pri Žužemberku - Ansambel Nemir
  • Nedelja, 11. avgust 2013

  • Col, Ajdovščina - ansambel Juhej
  • Dutovlje, Sežana - Skupina Calypso, Mladi Dolenjci
  • Lovrenc na Dravskem polju, Kidričevo - Okrogli Muzikantje
  • Petkovec, Logatec - Navihanke
  • Pregarje, Ilirska Bistrica - Ansambel Akordi
  • Primskovo, Šmartno pri Litiji - Ansambel Šantej, Dejan Vunjak
  • Velika Polana - Rock Partyzani, Marki
  • Sreda, 14. avgust 2013

  • Dragomer, Log-Dragomer - Ansambel Igor in Zlati zvoki
  • Četrtek, 15. avgust 2013

  • Rateče, Jesenice - Navihanke
  • Razkrižje, Ljutomer - Ansambel Klapovühi
  • Smolenja vas, Novo Mesto - Novi Spomini
  • Velika Planina - Ansambel Domačini
  • Šprinc, Občina Razkrižje - Ansambel Klapovühi
  • Petek, 16. avgust 2013

  • Dolenje Jesenice, Šentrupert - Mladi Gamsi
  • Hmeljčič, Mirna Peč - Ansambel Petra Finka
  • Knežak, Ilirska Bistrica - Skupina Victory
  • Kokrica, Kranj - Vili Resnik
  • Kokrica, Kranj - Veseli Begunjčani
  • Kozana, Brda - Ansambel Zvita Feltna
  • Podzemelj, Metlika - Skupina Calypso
  • Velesovo, Cerklje na Gorenjskem - Skupina Strmina
  • Šoštanj - Kingston, Ansambel Smeh
  • Sobota, 17. avgust 2013

  • Bohinjska Bela, Bled - Mambo kings
  • Bočna, Gornji Grad - Ansambel Pegaz
  • Brezovica pri Borovnici, Borovnica - Ansambel Nemir, Ansambel Krimski Lisjaki
  • Debeli Hrib, Šentvid pri Stični - Natalija Verboten, Damjan Murko, Ansambel Dolenjska naveza
  • Dobrna - Tanja Žagar, Ansambel Vikend, Ansambel Veseli Potepuhi
  • Gozd, Kamnik - Ansambel Toplar
  • Knežak, Ilirska Bistrica - Ansambel Osminka
  • Kokrica, Kranj - Vili Resnik
  • Križni Vrh - Mladi Gamsi
  • Pliskovica, Sežana - Ansambel Zvita Feltna
  • Podblica, Kranj - Ansambel Gorenjski zvoki
  • Podbrezje, Naklo - Ansambel Kolovrat
  • Podzemelj, Metlika - Pop Design
  • Poklek nad Blanco, Sevnica - Veseli Dolenjci
  • Prevorje, Šentjur - Okrogli Muzikantje
  • Ptuj - Kingston, Gitarsi, Mr.Sebby DJ
  • Selo pri Ajdovščini - Skupina Nočni Skok
  • Stopiče, Novo mesto - Novi Spomini
  • Straža - Ansambel Modrijani
  • Sveti Rok, Šentrupert - Ansambel Pogum
  • Veliko Ubeljsko, Postojna - Čuki, Big Foot Mama, Parni Valjak Tribute Band
  • Zbigovci, Gornja Radgona - Ansambel Toneta Rusa
  • Zelše, Cerknica - Ansambel Jelen
  • Šmihel nad Mozirjem, Mozirje - veseliSVATJE
  • Šoštanj - Mladi Dolenjci, Fantje s Praprotna
  • Št.Jurij, Grosuplje - Skupina Gadi
  • Nedelja, 18. avgust 2013

  • Dornava, Mezgovci ob Pesnici - Vitezi Celjski
  • Podzemelj, Metlika - Veseljakov Piknik
  • Retje, Loški Potok - Ansambel Mladi Godci
  • Šentvid pri Lukovici, Lukovica - Ansambel Gamsi
  • Šmihel nad Mozirjem, Mozirje - Novi Spomini
  • Sreda, 21. avgust 2013

  • Škofije, Koper - Mambo kings
  • Četrtek, 22. avgust 2013

  • Škofije, Koper - Majka, Gustafi, Zmelkoow
  • Petek, 23. avgust 2013

  • Dobje pri Planini, Dobje - Mladi korenjaki
  • Hotedršica, Logatec - Mambo kings
  • Izola - Skupina Hit
  • Lukovek, Trebnje - Ansambel Modrijani
  • Sora, Medvode - Ansambel Spev, Mednarodni koncert folklornih skupin
  • Velesovo, Cerklje na Gorenjskem - Skupina Calypso
  • Škofije, Koper - Skupina Nočni Skok, Klapa Semikanta
  • Sobota, 24. avgust 2013

  • Dobračeva, Žiri - Manca Špik, Skupina Victory
  • Dolenja Straža, Straža - Ansambel Toneta Rusa, Fantje z vseh vetrov
  • Fram - Ansambel Naveza
  • Gombišče, Veliki Gaber - Ansambel Pogum
  • Gorenja vas, Gorenja vas-Poljane - Skupina Calypso
  • Gotovlje, Žalec - Gamsi, Skupina Skater
  • Kolovrat, Zagorje ob Savi - Veseli Dolenjci
  • Kolovrat, Zagorje ob Savi - Veseli Dolenjci
  • Koper - Skupina Nočni Skok
  • Lučarjev Kal - Ansambel Divja Kri
  • Planina pri Sevnici, Šentjur - Ansambel Unikat
  • Sela pri Kamniku - Ansambel Spev
  • Sora, Medvode - veseliSVATJE
  • Sora, Medvode - veseliSVATJE, Kingston
  • Tacen, Ljubljana - Veseli Begunjčani
  • Trebelno - Mladi Dolenjci
  • Zapotok, Sodražica - Okrogli Muzikantje
  • Šentjanž, Sevnica - Ansambel Nemir
  • Šentvid pri Stični, Ivančna Gorica - Skupina Calypso
  • Škofije, Koper - Tanja Žagar, NiPanike band
  • Ždinja vas, Novo mesto - Ansambel Modrijani
  • Nedelja, 25. avgust 2013

  • Dolge Njive, Škofja Loka - veseliSVATJE
  • Frankolovo - Brigita Šuler, Skupina Katrca, Ansambel Domen z Vižarji, Vera & Originali
  • Idrijske Krnice, Idrija - Ansambel Roka Žlindre
  • Polhov Gradec - Čuki
  • Predoslje, Kranj - Duo King, Ansambel Veseli Podgorci, Ansambel Navihani Muzikanti, Ansambel Gorenjski zvoki, Ansambel Poljanšek, Ansambel Wankmüller, Skupina Obvezna Smer, Ansambel POTEP, Ansambel Pajdaši
  • Petek, 30. avgust 2013

  • Arclin, Vojnik, Celje - Skupina Calypso
  • Veliki Gaber, Trebnje - Ansambel Donačka
  • Vitomarci, Sveti Andraž v Slovenskih goricah - Ansambel Modrijani
  • Zagradec pri Grosupljem, Grosuplje - Ansambel Slučaj
  • Sobota, 31. avgust 2013

  • BIstrica ob Dravi Ruše - Ansambel Vzpon
  • Debeli Hrib, Šentvid pri Stični - Ansambel Azalea
  • Gradišče, Slovenj Gradec - Ansambel Donačka
  • Imeno, Podčetrtek - Navihanke
  • Karlovica, Velike Lašče - Ansambel Pegaz
  • Loka pri Mengšu, Mengeš - Ansambel Saša Avsenika
  • Ozeljan, Nova Gorica - Ansambel Igor in Zlati zvoki, Fantje s Praprotna
  • Ozeljan, Nova Gorica - Fantje s Praprotna, Ansambel Igor in Zlati zvoki, Bohinjski muzikantje, Ansambel Zakrajšek, Ansambel Navihani Muzikantje, Ansambel Mladi upi, Ansambel Biseri, Ansambel Prleški kvintet, Harmonikaši vseh vetrov
  • Planina pri Cerknem, Cerkno - Ansambel Zaka pa ne
  • Pobegi, Čežarji - Skupina Nočni Skok
  • Polje pri Vodicah - Skupina Gadi
  • Ponova vas, Grosuplje - Ansambel Spev
  • Spodnji Hotič, Litija - Mladi Dolenjci
  • Unec, Cerknica - Ansambel Jelen
  • Vitomarci, Sveti Andraž v Slovenskih goricah - Mladih 5
  • Črnuče, Ljubljana - Polkabend, Dejan Vunjak, Brendijeve barabe
  • Šentjanž, Sevnica - Ansambel Petra Finka
  • Šmarje pri Jelšah - Ansambel Lun´ca
  • Šmarčna, Sevnica - Ansambel Roka Žlindre
  • Žiri - Ansambel Modrijani
  • Nedelja, 1. september 2013

  • Ermanovec, Gorenja vas-Poljane - Trio Šubic
  • Tržič - Duo King
  • Sreda, 4. september 2013

  • Rateče, Jesenice - Skupina Calypso
  • Petek, 6. september 2013

  • Brezovica pri Ljubljani, Brezovica - Ansambel Roka Žlindre
  • Rožna Dolina, Nova Gorica - Mambo kings, Dej še'n litro, Ivo & Marijan band
  • Straža - Ansambel Slavček
  • Sobota, 7. september 2013

  • Grahovo, Cerknica - Kingston
  • Idrijske Krnice, Idrija - Skupina Strmina
  • Idrijske Krnice, Idrija - Skupina Strmina
  • Križevci pri Ljutomeru, Križevci - Ansambel Modrijani
  • Mala Ligojna, Vrhnika - Ansambel Javor
  • Čepovan, Nova Gorica - Vera & Originali
  • Črešnjice, Vojnik - Ansambel Stil
  • Nedelja, 8. september 2013

  • Brestanica, Krško - Ansambel Slovenski zvoki
  • Hotiza, Lendava - Ansambel Spev
  • Idrijske Krnice, Idrija - Ansambel Roka Žlindre
  • Negova, Gornja Radgona - Mladih 5
  • Ravne pri Šoštanju - Ansambel Modrijani
  • Zalog, Ljubljana - Mambo kings
  • Ponedeljek, 9. september 2013

  • Arclin, Vojnik, Celje - Skupina Calypso
  • Sobota, 14. september 2013

  • Gaberke, Šoštanj - Ansambel Smeh
  • Slavina, Postojna - Skupina Ku Adn
  • Velesovo, Cerklje na Gorenjskem - Ansambel Franca Miheliča
  • Nedelja, 15. september 2013

  • Ukanc, Bohinj - Ansambel Saša Avsenika, Kondi Pižorn, Godba Bohinj, Folklorne skupine
  • Črešnjevec pri Semiču - Skupina Hit
  • Petek, 20. september 2013

  • Maribor - Mambo kings, Boštjan Konečnik
  • Slovenj Gradec - Skupina Calypso, Dražen Zečič z bandom
  • Slovenska Bistrica - Klapa Kampanel
  • Sobota, 21. september 2013

  • Arja vas, Žalec - Ansambel Modrijani
  • Grosuplje, Grosuplje - Mambo kings, Napellus
  • Kranj - Ansambel Veseli Podgorci
  • Zali log, Železniki - Ansambel Potepuhi
  • Škofja Loka - Skupina Projekt
  • Petek, 27. september 2013

  • Radlje ob Dravi - Skupina Calypso, Prljavo Kazalište
  • Slovenska Bistrica - Skupina Gadi, Poskočni muzikanti
  • Sobota, 28. september 2013

  • Ribnica, Ribnica - Skupina Calypso
  • Senožeti, Dol pri Ljubljani - veseliSVATJE
  • Slovenska Bistrica - Jelena Rozga
  • Svečina, Kungota - Ansambel Naveza
  • Svečina, Pesnica - Ansambel Klapovühi
  • Sobota, 5. oktober 2013

  • Gorenja vas, Gorenja vas-Poljane - Karma, DJ Pero
  • Kranj - Skupina Calypso
  • Petek, 11. oktober 2013

  • Komenda - Ansambel Kolovrat, Ansambel Ponočnjaki, Ansambel Stoj pa Glej, Zoran Cilenšek, Toni Tuhinski, Joc Band, Trio Marka Mikiša, Harmonikar Domen Košič, Akustična skupina Q2O
  • Sela pri Lavrici - Harmonk'n'roll
  • Šentvid pri Stični, Ivančna Gorica - Ansambel Nemir, Veseli Dolenjci, Trio Špica, Ansambel Vikend
  • Sobota, 12. oktober 2013

  • Komenda - Ansambel Dolomiti, Ansambel Krimski Lisjaki, Ansambel Sreča, Ansambel Dotik, Ansambel Tapravi Faloti, Alenka Gotar, Ansambel Iskra, Ansambel Svit, Ansambel Poljanšek
  • Podsreda - Ansambel Donačka
  • Šentvid pri Stični, Ivančna Gorica - Ansambel Krjavelj, Skupina Obvezna Smer, Ansambel Stanka Petriča, Boštjan Konečnik
  • Nedelja, 13. oktober 2013

  • Komenda - Skupina Nevihta, Ansambel Dor ma Cajt, Ansambel Odmev s Turjaka, Ansambel Posluh, Ansambel Ceglar, Ansambel Skrivnost, Ansambel Vihar, Ansambel Žibert, Ansambel Florjan
  • Komenda - Trio Šubic
  • Sobota, 19. oktober 2013

  • Kranjska Gora - Alpski Kvintet, Ensemble Osttirol, Quintett Pentzen, Osserwinkl Trio, Maxi Trio, Ansambel Zajc
  • Polhov Gradec - Ansambel Jurčki, Kvintet Dori, Beneški fantje, Skupina Gadi
  • Vrzdenec - Skupina Calypso
  • Petek, 25. oktober 2013

  • Komenda - Skupina Calypso, Harmonk'n'roll
  • Komenda - Jodl Ekspress, Skupina Calypso, Harmonk'n'roll, Leteči muzikantje, Jasmin Stavros
  • Sobota, 26. oktober 2013

  • Bled - Ansambel Vasovalci, Poskočni muzikanti
  • Komenda - Jasmin Stavros, Leteči muzikantje
  • Lazec, Cerkno - Trio Šubic
  • Logatec - Skupina Calypso
  • Železniki - Skupina Strmina
  • Sreda, 30. oktober 2013

  • Koper - Skupina Calypso
  • Slovenske Konjice - Neda Ukraden
  • Četrtek, 31. oktober 2013

  • Bistrica pri Tržiču - Skupina Calypso
  • Lož, Loška dolina - The Lucky Cupids
  • Slovenske Konjice - Poweršok, Gonobiz, Smokin'aces
  • Sobota, 2. november 2013

  • Kranj - Skupina Strmina
  • Sobota, 9. november 2013

  • Gadova Peč, Brežice - Skupina Iber, Kvintet Naokrog
  • Podpeč - Skupina Gadi, Ansambel Pogum
  • Semič - Skupina Calypso
  • Šmarjetna gora, Kranj - Skupina Strmina
  • Sobota, 16. november 2013

  • Cerknica - Skupina Calypso
  • Gorenja vas, Gorenja vas-Poljane - Kingston
  • Nedelja, 17. november 2013

  • Gorenja vas, Gorenja vas-Poljane - Trio Šubic
  • Sobota, 23. november 2013

  • Goričane, Medvode - veseliSVATJE
  • Koper - Skupina Calypso
  • Pobegi, Koper - Skupina Nočni Skok
  • Petek, 29. november 2013

  • Kranj - Skupina Gadi
  • Petek, 6. december 2013

  • Kranj - Čuki
  • Šmarjetna gora, Kranj - Skupina Strmina
  • Sobota, 7. december 2013

  • Cerknica - Mambo kings, RDDNDRN
  • Petek, 13. december 2013

  • Horjul - Skupina Gadi
  • Sobota, 14. december 2013

  • Cerklje na Gorenjskem - Ansambel Modrijani
  • Šentrupert, Trebnje - Ansambel Azalea
  • Šmarjetna gora, Kranj - Skupina Strmina
  • Petek, 27. december 2013

  • Vodice - Skupina Calypso
  • Sobota, 28. december 2013

  • Bohinj - Ansambel Zajc
  • Kamnik - Skupina Calypso
  • Kranj - Ansambel Saša Avsenika
  • Nedelja, 29. december 2013

  • Bohinj - Skupina Calypso
  • Ponedeljek, 30. december 2013

  • Bistrica pri Tržiču - Skupina Calypso
  • Torek, 31. december 2013

  • Ljubljana - Živa Glasba
  • Medvode - Ansambel Zajc
  • Prikaži pretekle dogodke