Izberi regijo

Veselice 2014

Izpostavljeni dogodki

Sobota, 11. januar 2014

  • Kranj - Skupina Skater
  • Sobota, 18. januar 2014

  • Koper - Skupina Nočni Skok, Rok 'n' band
  • Kranj - Gamsi
  • Sobota, 25. januar 2014

  • Ljubljana - Ansambel Nalet
  • Sobota, 1. februar 2014

  • Mala Ligojna, Vrhnika - Ansambel Saša Avsenika
  • Maribor - Zlatih 6, Show Band Klobuk
  • Prelesje, Šentrupert - Ansambel Kolovrat
  • Petek, 7. februar 2014

  • Goriče pri Kranju - Tanja Žagar
  • Kranj - Miran Rudan
  • Sobota, 8. februar 2014

  • Goriče pri Kranju - Čuki
  • Kranj - Mambo kings
  • Nedelja, 16. februar 2014

  • Ilirska Bistrica - Skupina Ku Adn, Klapa Nevera, Klapa Solinar, Klapa Škadra, ŽPS Kalina , Ansambel Modri Val, Klapa Šufit
  • Petek, 21. februar 2014

  • Radomlje, Domžale - Ansambel Nalet
  • Sobota, 22. februar 2014

  • Vodice - Ansambel Nalet
  • Horjul - Dejan Vunjak, Ansambel Mladi Godci, Ansambel Bitenc, Ansambel Kvintet 7, Ansambel Čepon, Ansambel Prosen
  • Kranj - Skupina Calypso
  • Petek, 28. februar 2014

  • Laško - Vili Resnik
  • Sobota, 1. marec 2014

  • Cerknica - Tanja Žagar, DJ ZAK
  • Dobova, Brežice - Skupina Calypso
  • Dražgoše, Železniki - Ansambel Dor ma Cajt
  • Spodnji Vrsnik, Idrija - Ansambel Šantej
  • Torek, 4. marec 2014

  • Kranj - Ansambel Kolovrat
  • Sobota, 8. marec 2014

  • Dobova, Brežice - Skupina Calypso
  • Komenda - Ansambel Viharnik, Ansambel Poljanšek, Skupina Špica, Ansambel Zajc, Ansambel Galop, Ognjeni muzikanti, Ansambel Akordi, Ansambel Skrivnost, Harmonikarski orkester Martina Vodlana
  • Medvedje Brdo, Logatec - Ansambel Pogum, Nuša Derenda
  • Šentrupert - Ansambel Šantej
  • Petek, 14. marec 2014

  • Šentilj v Slovenskih goricah - Ansambel Modrijani, Štajerski Fakini
  • Sobota, 15. marec 2014

  • Novo Mesto - Ansambel Šantej
  • Nedelja, 16. marec 2014

  • Ljubljana - Ansambel Šantej
  • Sobota, 22. marec 2014

  • Kranj - Okrogli Muzikantje
  • Sobota, 29. marec 2014

  • Hoče, Hoče - Mladi Gamsi
  • Petek, 4. april 2014

  • Kranj - Skupina Gadi
  • Žamenci, Dornava - Ansambel Modrijani
  • Sobota, 5. april 2014

  • Koper - Skupina Nočni Skok, Tanja Žagar
  • Kranj - Boštjan Konečnik
  • Žamenci, Dornava - Ansambel Donačka, Glasbena skupina MI2
  • Petek, 11. april 2014

  • Komenda - Skupina Gadi, Ansambel Mladi upi, Ansambel Namig
  • Sobota, 12. april 2014

  • Komenda - Ansambel Modrijani, Ansambel Nemir, Trio Šubic
  • Komenda - Ansambel Šantej
  • Mirna Peč - Ansambel Pogum
  • Nedelja, 13. april 2014

  • Komenda - Ansambel Zajc, Ansambel Domačini, Ansambel Wankmüller, Toni Tuhinski, Ansambel Nalet
  • Komenda - Ansambel Jodel Ekspres
  • Komenda - EKS' TRA BAND
  • Petek, 18. april 2014

  • Veliki Podlog, Leskovec pri Krškem - Ansambel POTEP, Ansambel Akordi, Ansambel Nebo
  • Sobota, 19. april 2014

  • Kranj - Dejan Vunjak
  • Polenšak, Dornava - Zlatih 6
  • Nedelja, 20. april 2014

  • Žerovnica, Cerknica - Dejan Vunjak
  • Ponedeljek, 21. april 2014

  • Markovci, Markovci - Ansambel Roka Žlindre, Ansambel Ekart, Ansambel Bratov Gašperič, Ansambel Štajerci, Ansambel Šok kvintet, Ansambel Pomladni zvoki, Boris Kopitar, Moški pevski zbor Markovci, Folklorna skupina Markovci
  • Petek, 25. april 2014

  • Sveti Jurij ob Ščavnici, Gornja Radgona - Ansambel Modrijani
  • Topole, Mengeš - Skupina Gadi, Ansambel Gamsi
  • Sobota, 26. april 2014

  • Cven, Ljutomer - Mladi Pomurci
  • Sveti Jurij ob Ščavnici, Gornja Radgona - Mladi Gamsi, Jelena Rozga
  • Nedelja, 27. april 2014

  • Kaštel, Hrvaška - Skupina Nočni Skok, Grdović
  • Sveti Jurij ob Ščavnici, Gornja Radgona - Trubadurji
  • Sreda, 30. april 2014

  • Boštanj, Sevnica - Veseli Dolenjci
  • Brezje nad Kamnikom, Kamnik - Ognjeni muzikanti
  • Križe - DJ
  • Litija - Dejan Vunjak, Brendijeve barabe
  • Mengeš - Skupina Calypso
  • Novo Mesto - Ansambel Azalea, KOK Band
  • Pivka, Pivka - Ansambel Biseri, Bend Stendbaj
  • Selca, Škofja Loka - veseliSVATJE, Pop Design
  • Sostro, Ljubljana - Ansambel Viža
  • Sveti Štefan, Šmarje pri Jelšah - Okrogli Muzikantje
  • Vrbljene, Ig - Ansambel Pogum
  • Čušperk, Grosuplje - Ansambel Nalet
  • Žalec - Ansambel Savinjski Kvintet
  • Četrtek, 1. maj 2014

  • Bistrica ob Dravi, Ruše - Ansambel Štajerski fakini, Brigita Šuler
  • Jošt nad Kranjem - veseliSVATJE
  • Spodnji Tuštanj, Moravče - Mladi Gamsi, Mambo kings, Ansambel Svetlin, Dejan Vunjak, Damjana Golavšek, Pihalna godba Moravče
  • Sveti Jurij ob Ščavnici, Gornja Radgona - Čuki, Lidija Bačić
  • Črvar, Hrvaška - Skupina Nočni Skok
  • Sobota, 3. maj 2014

  • Komenda - Gašperji
  • Motovilci, Grad - Mladi Gamsi
  • Zgornja Jablanica, Šmartno pri Litiji - Ansambel Petra Finka
  • Petek, 9. maj 2014

  • Kranj - veseliSVATJE
  • Sobota, 10. maj 2014

  • Komenda - Navihanke, Ansambel Sekstakord, Ansambel Korenine, Ansambel Nalet, Ansambel Eks, Ansambel Veseli Podgorci
  • Kranj - Gamsi
  • Kranj - Ansambel Gamsi
  • Kranj - Ansambel Gamsi
  • Slovenske Konjice - veseliSVATJE, Jasmin Stavros
  • Zbilje, Medvode - Skupina Calypso
  • Sreda, 14. maj 2014

  • Primož, Sevnica - Ansambel Erazem
  • Petek, 16. maj 2014

  • Blatna Brezovica, Vrhnika - Mambo kings
  • Kranj - Ansambel Mladi upi, Ansambel Nalet
  • Sobota, 17. maj 2014

  • Blatna Brezovica, Vrhnika - Big Foot Mama, Alice Blue, In Between
  • Ježica, Ljubljana - Okrogli Muzikantje
  • Križ, Komenda - Mladi Dolenjci
  • Planina pod Golico, Jesenice - veseliSVATJE
  • Nedelja, 18. maj 2014

  • Ajdovščina - Ansambel Zvita Feltna, Klapa Opatija
  • Zali log, Železniki - Ansambel Saša Avsenika
  • Šentilj v Slovenskih goricah - Ansambel Donačka, Vera & Originali, Dejan Vunjak, Alfi Nipič, Boštjan Konečnik, Ansambel Štajerski fakini, Ansambel Viharnik, Ansambel Prleški kvintet, Ansambel Poskok
  • Petek, 23. maj 2014

  • Gabrje, Novo mesto - Ansambel Azalea, Dejan Vunjak, Fantje s Praprotna, Ansambel Jodel Ekspres, Poskočni muzikanti, Ansambel Mladi upi, Marijan Novina, Mladi Gamsi, Anka boys
  • Sobota, 24. maj 2014

  • Brezovica pri Ljubljani, Brezovica - Ansambel Čepon, Miran Rudan
  • Kamnik pod Krimom, Brezovica - Mambo kings
  • Polhov Gradec - Mladi Dolenjci, Dejan Vunjak
  • Polhov Gradec - Mladi Dolenjci, Dejan Vunjak
  • Slovenske Konjice - Jelena Rozga, Poweršok
  • Spodnje Pirniče, Medvode - Čuki
  • Velika Loka pri Grosuplju - Vesele Štajerke
  • Škofja Loka - Trio Šubic
  • Nedelja, 25. maj 2014

  • Medvode - Trio Šubic
  • Nova Oselica, Gorenja vas - Poljane - Ansambel Erazem
  • Petek, 30. maj 2014

  • Brod, Ljubljana - Skupina Calypso
  • Jablan, Mirna Peč - Ansambel Pogum
  • Kostanjevica na Krki - Ansambel POTEP
  • Kostanjevica na Krki - Ansambel POTEP, Novi Spomini
  • Smednik, Krško - Ansambel Spev, Novi Spomini, Ansambel Orion, Ansambel Pogladič, Ansambel Rubin, Ansambel Sijaj, Ansambel Slovenski zvoki, Ansambel Šepet, Ansambel Vikend
  • Temenica, Ivančna Gorica - Petkova Pumpa ( Radio Veseljak )
  • Velika Kostrevnica, Šmartno pri Litiji - Ansambel Modrijani
  • Sobota, 31. maj 2014

  • Brezje pri Dobrovi - veseliSVATJE
  • Drešinja vas, Žalec - Ansambel Modrijani
  • Grahovo, Cerknica - Mambo kings
  • Jelendol, Tržič - Veseli Begunjčani
  • Kostanjevica na Krki - Navihanke
  • Kranj - Ansambel Kolovrat, The Dusty Saddle Boys
  • Križ, Sežana - Ansambel Zvita Feltna
  • Mengeš - Dejan Vunjak, Ansambel Marcela IN, Ansambel Rubin, Ansambel Maj, Ansambel Domačini
  • Srednje Jarše, Domžale - Ansambel Smeh
  • Temenica, Ivančna Gorica - Skupina Gadi
  • Tomišelj, Ig - Veseli Dolenjci
  • Zgornja Besnica, Kranj - Ansambel Saša Avsenika
  • Šmarca, Kamnik - Ansambel Viharnik
  • Špitalič, Kamnik - Tanja Žagar, Avantura
  • Nedelja, 1. junij 2014

  • Cesta pri Ajdovščini, Ajdovščina - Ansambel Zvita Feltna, Ansambel Biseri, Tanja Žagar
  • Mala Ligojna, Vrhnika - Ansambel Saša Avsenika
  • Mengeš - Ansambel Nemir, Ansambel Dinamika, Ansambel Poljanšek, Ansambel Viharnik, Ansambel Veseli Podgorci, Ansambel Jerneja Kolarja
  • Mengeš - Trio Šubic
  • Orehovlje - Kingston
  • Srednje Jarše, Domžale - Ansambel Mladi Godci
  • Velika Kostrevnica, Šmartno pri Litiji - Ansambel Frajerji
  • Petek, 6. junij 2014

  • Bevke, Vrhnika - Pop Design, DJ Johny
  • Globodol, Mirna Peč - Ansambel Modrijani
  • Trebnje - Ansambel Štrajk
  • Velesovo, Cerklje na Gorenjskem - Skupina Calypso
  • Sobota, 7. junij 2014

  • Bevke, Vrhnika - Ansambel Akordi, Zdravko Škender
  • Gabrovka, Litija - Dejan Vunjak, Brendijeve barabe
  • Križevci pri Ljutomeru, Križevci - Ansambel Aplavz
  • Legen, Slovenj Gradec - veseliSVATJE
  • Luče pri Grosupljem - Ansambel Modrijani
  • Mlinše, Zagorje ob Savi - Mladi Gamsi
  • Orešje, Šmarješke Toplice - Ansambel Vikend
  • Podsmreka, Dobrova Polhov gradec - Ansambel Nemir
  • Prade, Koper - NE ME JUGAT
  • Rečica ob Savinji, Mozirje - Ansambel Golte
  • Ribče, Litija - Ansambel Poljanšek
  • Ribče, Litija - Ansambel Poljanšek
  • Rimske Toplice, Laško - Ansambel Kolovrat
  • Smlednik, Medvode - Ansambel Marcela IN, Ansambel Tak Tik
  • Trzin, Mengeš - Ansambel Jurčki
  • Utik, Bukovica pri Vodicah - Skupina Calypso
  • Veliki Gaber, Trebnje - Mladi Dolenjci
  • Videž, Slovenska Bistrica - Ansambel Donačka
  • Višnja Gora - Ansambel Roka Žlindre
  • Vnanje Gorice, Brezovica - Skupina Gadi, Ansambel Smer
  • Zavrh pri Galiciji, Žalec - Ansambel Pogum, Nina Pušlar
  • Zavrh pri Galiciji, Žalec - Ansambel Pogum, Nina Pušlar
  • Zgornje Pirniče, Medvode - Tanja Žagar
  • Šebrelje, Cerkno - Ansambel Zakrajšek
  • Šempeter pri Gorici, Šempeter-Vrtojba - Ansambel Zvita Feltna
  • Škofja Loka - Čuki, Grajski Kvintet
  • Šmarčna, Sevnica - Ansambel Petra Finka
  • Nedelja, 8. junij 2014

  • Dobrovo, Brda - Ansambel Zvita Feltna
  • Lože, Ajdovščina - Skupina Calypso
  • Lučarjev Kal, Ivančna gorica - Ansambel Divja Kri
  • Podolnica, Horjul - Ansambel Roka Žlindre
  • Sveti Duh na Ostrem Vrhu, Ruše - veseliSVATJE, Ansambel Akordi
  • Sveti Duh na Ostrem Vrhu, Ruše - Ansambel Pegaz, Ansambel Akordi, veseliSVATJE
  • Petek, 13. junij 2014

  • Cerkvenjak - Čuki
  • Dolnji Ajdovec, Žužemberk - Ansambel Diamanti
  • Jelša, Šmartno pri Litiji - Novi Spomini
  • Zadobrova, Ljubljana - Dejan Vunjak, Brendijeve barabe
  • Čirče, Kranj - Mambo kings
  • Šentvid pri Ljubljani - Ansambel Nemir
  • Sobota, 14. junij 2014

  • Cerknica - Ansambel Kolovrat
  • Cerkvenjak - Jan Plestenjak, Mladi Gamsi
  • Dobrova, Dobrova - Polhov Gradec - Ansambel Bitenc, Klapa Gallus
  • Formin, Gorišnica - Ansambel Donačka
  • Jezero pri Podpeči - Popotniki
  • Krašnja, Lukovica - Ansambel Zajc
  • Križe, Tržič - veseliSVATJE
  • Krmelj, Sevnica - Ansambel Nemir
  • Litija - Ansambel Naš tamlad, Litijski Harmonikarji
  • Mezgovci ob Pesnici, Dornava - Ansambel Spev
  • Moravče - Harmonk'n'roll
  • Muljava, Ivančna Gorica - Ansambel Topliška Pomlad
  • Nadgorica, Ljubljana - Okrogli Muzikantje
  • Ostrožno Brdo, Ilirska Bistrica - Ansambel Tik Tak
  • Poljane pri Mirni Peči, Mirna Peč - Ansambel Češnjev Cvet
  • Primož, Sevnica - Ansambel Erazem
  • Radohova vas, Ivančna gorica - Dejan Vunjak
  • Radomlje, Domžale - Ansambel Akordi
  • Repnje, Vodice - Leteči muzikantje
  • Spodnje Duplje, Naklo - Vili Resnik
  • Sveti Štefan, Šmarje pri Jelšah - Ansambel Štrajk
  • Vižmarje, Ljubljana - Mambo kings, Ansambel Šantej
  • Vižmarje, Ljubljana - Ansambel Šantej, Mambo kings
  • Zabukovje nad Sevnico, Sevnica - Ansambel Unikat
  • Čirče, Kranj - Veseli Begunjčani
  • Žalna, Grosuplje - Ansambel Viža
  • Nedelja, 15. junij 2014

  • Ostrožno Brdo, Ilirska Bistrica - Duo Limit
  • Podgorci, Ormož - Ansambel Prepih
  • Sora, Medvode - Ansambel Saša Avsenika
  • Zaplana, Vrhnika - Ansambel Viharnik, Vesele Štajerke, Saša Lendero, Ansambel Mladi Godci, mali BU
  • Črniče, Ajdovščina - Ansambel Zvita Feltna
  • Šmarje-Sap, Grosuplje - Ansambel Kolovrat
  • Petek, 20. junij 2014

  • Gameljne, Ljubljana - Ansambel Modrijani
  • Krašce, Moravče - Mladi Gamsi
  • Ljubljana Polje, Kašeljska cesta 95 - Ansambel Svetlin
  • Mali Lipoglav, Ljubljana - Ansambel Nemir
  • Mirna Peč - Dejan Vunjak
  • Nazarje - Ansambel Zaka pa ne
  • Polenšak, Dornava - Ansambel Donačka, Ansambel Štrk
  • Stari trg pri Ložu, Cerknica - Skupina Calypso
  • Trnovo, Ljubljana - Veseli Dolenjci
  • Visoko pri Poljanah, Škofja Loka - Glasbena skupina MI2, Arizona
  • Zgornja Kostrivnica, Rogaška Slatina - Begini
  • Zgornji Kašelj, Ljubljana - [Ni Podatka]
  • Šentrupert - Navihanke
  • Sobota, 21. junij 2014

  • Dobračeva, Žiri - Vesele Štajerke
  • Dobrnič, Trebnje - Skupina Gadi
  • Dolsko, Dol pri Ljubljani - Navihanke, skupina Janče
  • Dravlje, Ljubljana - Ansambel Jurčki
  • Drenov Grič, Vrhnika - Mladi Dolenjci
  • Gorenja vas, Gorenja vas-Poljane - Skupina Strmina, Špela Grošelj
  • Grahovo, Cerknica - Tanja Žagar in Avantura
  • Grosuplje, Grosuplje - Dejan Vunjak
  • Hrastnik - Ansambel Donačka
  • Jugorje pri Metliki, Metlika - Trio Mix
  • Koroška Bela, Jesenice - Ansambel Gorenjski kvintet
  • Koseze pri Vodicah - Mladi Gamsi
  • Krašce, Moravče - Ansambel Zajc
  • Nevlje, Kamnik - Ansambel Roka Žlindre
  • Preska, Medvode - Skupina Nevihta, Pop Design
  • Prežganje, Ljubljana - Gamsi
  • Rakitna, Brezovica - Ansambel Akordi
  • Razvanje, Maribor - Ansambel Naveza
  • Skorba, Hajdina - Ansambel Razum
  • Sušje, Ribnica - Bend 501
  • Trebnje - Novi Spomini
  • Trgovišče, Ormož - Ansambel Šank Kvintet
  • Velika Pirešica, Žalec - veseliSVATJE
  • Veliko Tinje, Slovenska Bistrica - Ansambel Pogum
  • Vič, Ljubljana - Ansambel Čepon
  • Želimlje, Škofljica - Ansambel Zdomarji
  • Nedelja, 22. junij 2014

  • Gornja Bistrica, Črenšovci - Ansambel Roka Žlindre
  • Javorje, Gorenja vas - Poljane - Skupina Strmina
  • Kidričevo, Ptuj - veseliSVATJE
  • Studenec pri Krtini, Domžale - Mladi Gamsi
  • Tabor - Ansambel Pogum
  • Šentvid pri Stični, Ivančna Gorica - Skupina Calypso
  • Žeje, Sveta Trojica, Domzale - Ansambel Namig, Ansambel Skrivnost
  • Torek, 24. junij 2014

  • Dol pri Vogljah, Sežana - Skupina Calypso
  • Hočevje, Dobrepolje - Ansambel Mladi Godci
  • Skorno pri Šoštanju, Šoštanj - Ansambel Modrijani
  • Petek, 27. junij 2014

  • Mali Kal, Mirna Peč - Ansambel Nemir
  • Studenec pri Krtini, Domžale - Bila sva mlada oba - Muzikal
  • Visoko pri Poljanah, Škofja Loka - Popotniki
  • Vransko - Ansambel Spev, Navihanke, Fantje s Praprotna, veseliSVATJE, Ansambel Vikend, Ansambel Poskočni muzikantje, Ansambel Mladika, Ansambel Golte, Ansambel Mladi upi
  • Zgornje Gorje, Gorje - Skupina Calypso
  • Zgornji Tuhinj, Kamnik - Ansambel Saša Avsenika
  • Sobota, 28. junij 2014

  • Babna Gora, Polhov Gradec - Ansambel Skala
  • Babno Polje, Loška dolina - Ansambel Narcis
  • Bertoki, Koper - NE ME JUGAT, Rok 'n' band
  • Bevče, Velenje - Ansambel Pogum
  • Dobovec, Trbovlje - Ansambel Pegaz
  • Dolenje Jezero, Cerknica - Ansambel Jelen
  • Homec, Domžale - Ansambel Zajc
  • Lom pod Storžičem, Tržič - Ansambel Zarja
  • Medno, Ljubljana - Ansambel Saša Avsenika
  • Medno, Ljubljana - Ansambel Saša Avsenika
  • Nova vas pri Markovcih, Markovci - Skupina Katrca
  • Nova Štifta pri Gornjem Gradu - Ansambel Roka Žlindre
  • Orle, Škofljica - Ansambel Bratov Štrukelj
  • Ponikve, Dobrepolje, Slovenija - Fs Ponikve, OFS Dobrepolje, Zarja - Račna, AKUD Kolo Koper, Ansambel Gama
  • Preddvor - Ansambel Donačka
  • Prvenci, Markovci - Ansambel Zreška pomlad
  • Sava pri Litiji, Litija - Ansambel Gorenjski kvintet
  • Sveti Jurij ob Ščavnici, Gornja Radgona - Navihanke
  • Tihaboj, Litija - Veseli Dolenjci
  • Trnovlje pri Celju - Ansambel Unikat
  • Velike Lašče - Mambo kings
  • Visoko pri Poljanah, Škofja Loka - Joc Bend
  • Vitanje, Slovenske Konjice - veseliSVATJE
  • Zagradec, Ivančna Gorica - Dejan Vunjak
  • Zalog, Ljubljana - Harmonk'n'roll
  • Zgornje Gorje, Gorje - Okrogli Muzikantje, Godba na pihala Mengeš
  • Zgornji Tuhinj, Kamnik - Skupina Calypso
  • Ševnica, Mirna - Novi Spomini
  • Šmarje-Sap, Grosuplje - Ansambel Modrijani
  • Štangarske Poljane, Šmartno pri Litiji - Ansambel Azalea
  • Nedelja, 29. junij 2014

  • Hotedršica, Logatec - Ansambel Jurčki
  • Nova vas pri Markovcih, Markovci - Navihanke
  • Trebenče, Cerkno - Ansambel Javor
  • Zgornje Gorje, Gorje - Ansambel Modrijani
  • Šenčur - Skupina Calypso
  • Petek, 4. julij 2014

  • Ljutomer - Ansambel Modrijani, Severina
  • Ponova vas, Grosuplje - Skupina Calypso
  • Prečna, Novo mesto - Novi Spomini
  • Smartno v Tuhinju, Kamnik - Skupina Špica
  • Šentjanž, Sevnica - Ice on Fire, Shanaroid, Steinbrick, Steinbrück (Štajnbrik)
  • Sobota, 5. julij 2014

  • Bistrica pri Tržiču - Ansambel Saša Avsenika
  • Bizovik, Ljubljana - Mambo kings
  • Bohinjska Bistrica - Dejan Vunjak, Brendijeve barabe
  • Dramlje, Šentjur - Ansambel Poet
  • Dvorska vas, Velike Lašče - Vesele Štajerke
  • Filovci, Moravske Toplice - Ansambel Spev
  • Gorenja vas, Gorenja vas-Poljane - Ansambel Donačka
  • Hinje, Žužemberk - Ansambel Nemir
  • Ivanje selo, Cerknica - Ansambel Narcis
  • Koper - Skupina Roxie, Jasmin Stavros
  • Ljutomer - D Kwaschen Retashy, Tamburaška skupina Mejaši
  • Nova Cerkev - Ansambel Petka
  • Planina, Postojna - Skupina Ku Adn
  • Podčetrtek, Šmarje pri Jelšah - veseliSVATJE
  • Polšnik, Litija - Mladi odmev
  • Selo pri Mirni, Trebnje - Ansambel Azalea
  • Senešci, Ormož - Skupina Gadi
  • Sovodenj, Gorenja vas, Poljane - Ansambel Donačka
  • Stražišče pri Kranju - Ansambel Zarja
  • Vače, Litija - Ansambel Viža
  • Vinice, Sodražica - Ansambel Roka Žlindre
  • Vinje, Dol pri Ljubljani - Ansambel Gamsi
  • Zbure, Šmarješke Toplice - Ansambel POTEP, Skupina Skater
  • Čeče, Trbovlje - Ansambel Jodel Ekspres
  • Šentjanž, Sevnica - Ansambel Pogled
  • Škrilje, Ig - Ansambel Viharnik
  • Štatenberk pri Trebelnem - Ansambel Petra Finka
  • Študa, Domžale - Ansambel Modrijani
  • Nedelja, 6. julij 2014

  • Bohinjska Bistrica - Okrogli Muzikantje
  • Cajnarje, Cerknica - Mladi Dolenjci
  • Dolga Gora, Šentjur - Ansambel Unikat, Ansambel Akordi
  • Gornja Košana, Pivka - Ansambel Zvita Feltna
  • Jezersko - Veseli Gorenjci, Tekmovanje harmonikarjev
  • Kuzma, Murska Sobota - veseliSVATJE
  • Mihovce, Kidričevo - Navihanke
  • Orešje, Šmarješke Toplice - Ansambel Vikend
  • Rova, Domžale - Ansambel Saša Avsenika
  • Sodišinci, Tišina - Ansambel Donačka
  • Tržišče, Sevnica - Ansambel Pogum
  • Petek, 11. julij 2014

  • Gunclje, Ljubljana - Ansambel Modrijani
  • Ihan, Domžale - Natalija Verboten
  • Lesce - Skupina Calypso
  • Mali Lipoglav, Ljubljana - Ansambel Nemir
  • Šentrupert na Dolenjskem - Navihanke
  • Sobota, 12. julij 2014

  • Begunje pri Cerknici, Cerknica - Ansambel Akordi
  • Bela Cerkev, Šmarješke Toplice - Ansambel Pogum
  • Blanca, Sevnica - Ansambel Smeh
  • Dvor pri Polhovem Gradcu, Dobrova - Navihanke
  • Ihan, Domžale - Ansambel Tonija Verderberja, Klapa Zadarska Lanterna
  • Koprivnik v Bohinju, Bohinj - Veseli Dolenjci
  • Koče, Postojna - Ansambel Narcis
  • Nadlesk, Loška dolina, Cerknica - Ansambel Jelen
  • Notranje Gorice, Brezovica - Ansambel Svetlin
  • Paška vas, Šmartno ob Paki, Velenje - veseliSVATJE
  • Podgorica, Ljubljana - Ansambel Gamsi
  • Polje pri Vodicah - Dejan Vunjak, Brendijeve barabe
  • Ratež, Novo mesto - Kingston
  • Račeva, Žiri - Skupina Gadi
  • Ribno, Bled - Ansambel Pegaz
  • Rob, Velike Lašče - Ansambel Rubin
  • Sela pri Šumberku, Trebnje - Ansambel Naveza
  • Spodnji Vrsnik, Idrija - Ansambel Javor, The Drinkers, Jar of Flies
  • Stična, Ivančna Gorica - Ansambel Modrijani
  • Suhorje, Pivka - Skupina Lisjaki
  • Sv. Gregor, Ribnica - Skupina Calypso
  • Trebija, Gorenja Vas - Trio Šubic
  • Šentlovrenc, Trebnje - Novi Spomini
  • Šmarje pri Jelšah - Mladi Dolenjci
  • Nedelja, 13. julij 2014

  • Nova vas, Bloke - Ansambel Tomaža Rota
  • Spodnji Vrsnik, Idrija - Ansambel Javor
  • Suhorje, Pivka - Ansambel Narcis
  • Šempas, Nova Gorica - Ansambel Zvita Feltna
  • Torek, 15. julij 2014

  • Knežak, Ilirska Bistrica - Ansambel Biseri
  • Petek, 18. julij 2014

  • Borovnica - Skupina Calypso
  • Izola - Ansambel Azalea
  • Mali Lipoglav, Ljubljana - Ansambel Nemir
  • Sobota, 19. julij 2014

  • Ambrus, Ivančna Gorica - Ansambel Roka Žlindre
  • Dolenje Dole, Škocjan - Ansambel Petra Finka
  • Dolnje Retje, Velike Lašče - Ansambel Ponos
  • Gaberke, Šoštanj - Ansambel Unikat
  • Gorenji Vrh pri Dobrniču, Trebnje - Ansambel Vasovalci
  • Križe, Novo mesto - Ansambel Toneta Rusa
  • Laze, Logatec - Ansambel Akordi
  • Lemberg pri Novi Cerkvi, Vojnik - Okrogli Muzikantje
  • Malija, Izola - Ansambel FreeWay, Pevski zbor Sveta Lucija
  • Matke, Prebold - Ansambel Zreška pomlad
  • Mengeš - Boštjan Konečnik, Korado & Boško, Ansambel Namig, Duo Litijski odmev, Ansambel Azalea, Lidija Vinšek, Eva Boto, DJ Sandi Miler
  • Mokronog, Mokronog-Trebelno - Ansambel Šantej
  • Pertoča, Rogašovci - Pop Design
  • Polenšak, Dornava - Zlatih 6, Vokali, Ljudski godci, Opoj
  • Polica, Grosuplje - Veseli Dolenjci
  • Rogaška Slatina - Ansambel Zaka pa ne
  • Senožeti, Dol pri Ljubljani - Dejan Vunjak
  • Trnovec, Sevnica - Ansambel Nemir
  • Velika Loka pri Trebnjem - Ansambel Vrisk
  • Veliki Cirnik, Sevnica - Ansambel Pogled
  • Vodice, Ljubljana - Ansambel Nalet
  • Zavratec, Idrija - Ansambel Modrijani
  • Čolnišče, Zagorje ob Savi - veseliSVATJE
  • Žabnica, Kranj - Mambo kings
  • Žabnica, Kranj - Ansambel Roka Žlindre
  • Železniki - Skupina Gadi
  • Nedelja, 20. julij 2014

  • Dobliče, Črnomelj - Ansambel Miro Klinc
  • Dobliče, Črnomelj - Ansambel Miro Klinc
  • Jazne, Cerkno - Skupina Strmina
  • Kandrše, Zagorje ob Savi - Ansambel Tapravi Faloti
  • Kebelj, Slovenska Bistrica - Skupina Gadi, Ansambel Petka
  • Polenšak, Dornava - Ansambel Toneta Rusa
  • Črni Vrh, Idrija - Ansambel Javor
  • Žabnica, Kranj - Ansambel Roka Žlindre
  • Železniki - Ansambel Saša Avsenika
  • Petek, 25. julij 2014

  • Dobrava pri Škocjanu, Škocjan - Mladi Gamsi
  • Jakobski Dol , Pesnica - Ansambel Donačka
  • Moravče - Ansambel Zajc
  • Rovte, Logatec - Ansambel Pogum
  • Sobota, 26. julij 2014

  • Golo, Ig - Ansambel Toplar, Davor Borno
  • Imeno, Podčetrtek - Ansambel Zaka pa ne
  • Kokarje, Nazarje - Ansambel Modrijani
  • Ledine, Idrija - Don mentony band
  • Ljubečna, Celje - veseliSVATJE
  • Padež, Zagorje ob Savi - Mladi Dolenjci
  • Pijava Gorica, Škofljica - Ansambel Pogum
  • Podturn pri Dol. Toplicah, Dolenjske Toplice - Ansambel Toneta Rusa
  • Ribčev Laz, Bohinj - Trio Šubic
  • Sladka Gora, Šmarje pri Jelšah - Ansambel Slovenski zvoki
  • Stanežiče, Ljubljana - Gašperji
  • Tanča goora, Dragatuš - Ansambel Azalea
  • Telče, Sevnica - Ansambel Primorski Fantje
  • Žamenci, Dornava - Skupina Plamen, Harmonikarski orkester Modras
  • Nedelja, 27. julij 2014

  • Hotedršica, Logatec - Ansambel Primorski Fantje
  • Ledine, Idrija - Ansambel Donačka
  • Moravče - Ansambel Pogum
  • Okič, Sevnica - Ansambel Nemir
  • Podgradje, Ljutomer - Ansambel Zreška pomlad
  • Vojsko, Idrija - Ansambel Kolovrat iz Kamnega
  • Zgornja Jablanica, Šmartno pri Litiji - veseliSVATJE
  • Žamenci, Dornava - Ansambel Toneta Rusa
  • Petek, 1. avgust 2014

  • Ponova vas, Grosuplje - Ansambel Nemir
  • Sobota, 2. avgust 2014

  • Bezuljak, Cerknica - Ansambel Mladi Godci
  • Grmovlje pri Škocjanu - Ansambel Svetlin
  • Hruševo, Dobrova - Ansambel Pogum
  • Korinj, Ivančna Gorica - Ansambel Vrisk
  • Kovor, Tržič - veseliSVATJE
  • Kriška vas, Ivančna Gorica - Skupina Gadi
  • Mozirje - Ansambel Zaka pa ne
  • Podkoren - Ansambel Kolovrat
  • Slape-Polje, Ljubljana - Ansambel Poskočni muzikantje
  • Stob, Domžale - Harmonk'n'roll
  • Sveti Peter - Skupina Roxie
  • Tržišče, Sevnica - Ansambel Toneta Rusa
  • Turjak, Velike Lašče - Novi Spomini
  • Velika Račna, Grosuplje - Ansambel Nemir
  • ZG.KONJIŠČE V APAŠKI DOLINI - 6.SREČANJE ZDOMCEV
  • Zamostec pri Sodražici - Harmonikarji Urška, Ansambel Aplavz, humorist Sašo
  • Zavrstnik, Litija - Navihanke
  • Črni Vrh, Dobrova - Polhov Gradec - Ansambel Javor
  • Šmartno na Pohorju, Slovenska Bistrica - Ansambel Spev
  • Šmartno na Pohorju, Slovenska Bistrica - Ansambel Spev
  • Nedelja, 3. avgust 2014

  • Dekani, Koper - Skupina Roxie, Klapa Semikanta
  • Gorjuše v Bohinju - Ansambel Biseri
  • Medvedje Brdo, Logatec - Ansambel Pogum, Nuša Derenda
  • Spodnja Polskava, Slovenska Bistrica - Tanja Žagar, Ansambel Poskočni muzikantje
  • Stari vrh, Škofja Loka - Skupina Strmina, Mladi Dolenjci, Grajski Kvintet
  • Sv. Lovrenc, Prebold - Ansambel Donačka
  • Višnje pri Colu - Ansambel Svetlin
  • Petek, 8. avgust 2014

  • Juršinci - Pop Design
  • Sobota, 9. avgust 2014

  • Brezje pri Mariboru - Ansambel Koroški muzikantje
  • Dol pri Hrastovljah - Skupina Roxie
  • Dole pri Litiji, Litija - Harmonk'n'roll
  • Dutovlje, Sežana - Pop Design, Nina Pušlar
  • Gorenje Gradišče pri Šentjerneju - Ansambel Toneta Rusa
  • Hotavlje, občina Gorenja vas - Poljane - Skupina Strmina, Ansambel Svetlin
  • Hrastov Dol, Ivančna Gorica - Skupina Gadi
  • Juršinci - Smile Band, Ansambel Donačka
  • Ledine, Idrija - Čudežna Polja, Ansambel Zvita Feltna
  • Ljutomer - Ansambel Štrk, Ansambel Prleški kvintet, Ansambel Zlatih 6, Ansambel Roka Žlindre
  • Lukovek, Trebnje - Ansambel Modrijani
  • Prigorica, Ribnica - Mladi Gamsi
  • Raka, Krško - Dejan Vunjak, Brendijeve barabe
  • Sinja Gorica, Vrhnika - Ansambel Javor
  • Velike Poljane, Ribnica - Ansambel Kolovrat, Vlado Pilja
  • Veliko Mlačevo, Grosuplje - Ansambel Efekt
  • Vrh pri Višnji Gori, Ivančna Gorica - Navihanke
  • Šentvid pri Ljubljani - Ansambel Nemir
  • Nedelja, 10. avgust 2014

  • Dutovlje, Sežana - Ansambel Zvita Feltna, Ansambel Primorski Fantje, Jasna Kuljaj
  • Jezersko - Ognjeni muzikanti
  • Lovrenc na Dravskem polju, Kidričevo - Ansambel Petka
  • Petkovec, Logatec - Ansambel Javor
  • Vitanje, Slovenske Konjice - Ansambel Slovenski zvoki, Rebeka Dremelj
  • Torek, 12. avgust 2014

  • Stara Fužina - Ansambel Veseli Muzikantje
  • Četrtek, 14. avgust 2014

  • Dolenje Jesenice, Šentrupert - Skupina Gadi
  • Dragomer, Log-Dragomer - Ansambel Nemir
  • Gatina, Grosuplje - Mambo kings
  • Koper - Skupina Roxie
  • Petek, 15. avgust 2014

  • Bohinjska Bela, Bled - Mambo kings
  • Dob pri Šentvidu, Ivančna Gorica - Ansambel Modrijani
  • Draža vas, Slovenske Konjice - Mladi Dolenjci, Tanja Žagar
  • Knežak, Ilirska Bistrica - Ansambel Biseri
  • Koprivnica, Krško - Navihanke
  • Lahovče, Cerklje na Gorenjskem - Dejan Vunjak
  • Oplotnica - Novi Spomini, Ansambel Poskočni muzikantje
  • Rateče-Planica, Kranjska Gora - Vitezi Celjski
  • Vrhovo, Radeče - Ansambel Toneta Rusa, Atomik Harmonik
  • Sobota, 16. avgust 2014

  • Bohinjska Bela, Bled - Dalmatinska klapa Tramuntana
  • Bučka, Sevnica - Ansambel Zdomarji
  • Dolenja Straža, Straža - Skupina Gadi
  • Dolenje Jesenice, Šentrupert - Navihanke
  • Hmeljčič, Mirna Peč - Ansambel Toneta Rusa
  • Idrijske Krnice, Idrija - Skupina Strmina
  • Knežak, Ilirska Bistrica - Ansambel Nalet
  • Kolovrat, Zagorje ob Savi - Ansambel Azalea
  • Kozana, Brda - [Ni Podatka]
  • Lahovče, Cerklje na Gorenjskem - Čuki
  • Log, Trebnje - Ansambel Smeh
  • Malo Mlačevo, Grosuplje - Ansambel Modrijani
  • Padež, Zagorje ob Savi - Mladi Dolenjci
  • Podbrezje, Naklo - Veseli Begunjčani
  • Podzemelj, Metlika - Harmonk'n'roll
  • Poklek nad Blanco, Sevnica - Ansambel Biseri
  • Radovica, Metlika - Glasbena skupina JACKPOT
  • Reteče, Škofja Loka - Ansambel Ponočnjaki
  • Tacen, Ljubljana - veseliSVATJE, Ansambel Marcela IN
  • Vrzdenec - Ansambel Javor
  • Šmihel nad Mozirjem, Mozirje - Ansambel Golte, Fantje s Praprotna
  • Nedelja, 17. avgust 2014

  • Bohinjska Bela, Bled - Ansambel Spev
  • Dravlje, Ljubljana - Ansambel Maj
  • Hotedršica, Logatec - Skupina Strmina
  • Retje, Loški Potok - Harmonk'n'roll
  • Smolenja vas, Novo Mesto - Mladi Gamsi
  • Šmihel nad Mozirjem, Mozirje - Ansambel Petka
  • Sreda, 20. avgust 2014

  • Sora, Medvode - Samuel Lucas
  • Četrtek, 21. avgust 2014

  • Sora, Medvode - Duo TomLuk
  • Petek, 22. avgust 2014

  • Jablan, Mirna Peč - Ansambel Pogum
  • Lož, Loška dolina - Dejan Vunjak, Brendijeve barabe
  • Nadleško polje, Loška dolina - Dejan Vunjak, Brendijeve barabe
  • Sora, Medvode - Ansambel Modrijani, Trio Šubic, Matija Slak
  • Sora, Medvode - Trio Šubic, Ansambel Modrijani, Matija Slak
  • Sora, Medvode - Ansambel Poljanšek, Ansambel Jerneja Kolarja, Ansambel Marcela IN, Ansambel Skrivnost, Ansambel Zajc, Trio Šubic, Ansambel Modrijani
  • Velesovo, Cerklje na Gorenjskem - Skupina Calypso
  • Št. Jurij, Grosuplje - Skupina Gadi
  • Sobota, 23. avgust 2014

  • Bistrica ob Sotli - Čuki
  • Brezovica pri Borovnici, Borovnica - Ansambel Pogum, Ansambel Krimski Lisjaki
  • Dobračeva, Žiri - Manca Špik, Ansambel Biseri, čarodej Andrej
  • Dolenja Straža, Straža - Ansambel Franca Miheliča
  • Gotovlje, Žalec - veseliSVATJE
  • Karlovica, Velike Lašče - Ansambel Krpani
  • Kokrica, Kranj - Vili Resnik
  • Matena, Ig - Ansambel Spev
  • Mirna - Ansambel Prva Liga
  • Rogoznica, Ptuj - Ansambel Sorodniki
  • Sora, Medvode - Kingston, Vesele Štajerke
  • Zabrdje pri Mirni, Mirna - Ansambel Prva Liga
  • Št. Jurij, Grosuplje - Klapa Kampanel, Ansambel Nalet, Tanja Žagar, Roko Bažika
  • Ždinja vas, Novo mesto - Ansambel Nemir
  • Nedelja, 24. avgust 2014

  • Dornava - veseliSVATJE
  • Liboje, Žalec - Ansambel Modrijani
  • Vače, Litija - Ansambel Toneta Rusa
  • Petek, 29. avgust 2014

  • Spodnje Duplje, Naklo - Vili Resnik
  • Trebnje - Ansambel Pogum
  • Vrhovo, Radeče - Kingston, Andrej Šifrer
  • Sobota, 30. avgust 2014

  • Dolenje sušice, Dolenjske Toplice - Ansambel Vikend
  • Grabrovec pri Metliki - Trio Mix
  • Imeno, Podčetrtek - Ansambel Svetlin
  • Kot, Ig - Ansambel Nemir
  • Radomlje, Domžale - Ansambel Akordi
  • Stara Vrhnika, Vrhnika - Ansambel Smeh
  • Topolšica, Šoštanj - Ansambel Pogum
  • Unec, Cerknica - Ansambel Jelen
  • Črnuče, Ljubljana - Dejan Vunjak, Brendijeve barabe
  • Šmartno na Pohorju, Slovenska Bistrica - Ansambel Zreška pomlad
  • Žiri - Ansambel Modrijani
  • Petek, 5. september 2014

  • Brezovica pri Ljubljani, Brezovica - Novi Spomini
  • Sveti Duh, Škofja Loka - Pero Lovšin
  • Sobota, 6. september 2014

  • Dragomer, Log-Dragomer - Mladi Dolenjci
  • Ponikva, Šentjur - Ansambel Slovenski zvoki
  • Ponova vas, Grosuplje - Ansambel Nalet
  • Repnje, Vodice - Ansambel Tak Tik, Ansambel Marcela IN
  • Stožice, Ljubljana - Ansambel Kolovrat
  • Struge, Dobrepolje - [Ni Podatka]
  • Tržič - Skupina Strmina
  • Veliki Orehek, Novo mesto - Ansambel bratov Poljanšek
  • Nedelja, 7. september 2014

  • Boštanj, Sevnica - Ansambel Modrijani
  • Otlica nad Ajdovščino - Ansambel Donačka
  • Planina pri Sevnici, Šentjur - Ansambel Nemir
  • Petek, 12. september 2014

  • Stopiče, Novo mesto - Ansambel Modrijani
  • Sobota, 13. september 2014

  • Gaberke, Šoštanj - Ansambel Okej
  • Lopata, Celje - veseliSVATJE
  • Nedelja, 14. september 2014

  • Rateče, Jesenice - Poskočni muzikanti
  • Petek, 19. september 2014

  • Celje - Skupina Calypso
  • Slovenska Bistrica - Neda Ukraden & Učiteljice
  • Ždinja vas, Novo mesto - Ansambel Pogum, Tamburaška skupina Mejaši
  • Sobota, 20. september 2014

  • Laško - Ansambel Šantej
  • Ljubljana - Mladi Gamsi, DJ Plavc
  • Polzela, Polzela - Ansambel Štrajk, Skupina STOP
  • Stožice, Ljubljana - Tanja Žagar, Avantura
  • Nedelja, 21. september 2014

  • Železniki - Ansambel Dor ma Cajt
  • Petek, 26. september 2014

  • Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica - Mi2, DRUGO DUGME
  • Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica - Mi2, DRUGO DUGME
  • Slovenske Konjice - Skupina Calypso
  • Sobota, 27. september 2014

  • Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica - Jan Plestenjak, Poskočni muzikanti
  • Petek, 3. oktober 2014

  • Komenda - Mambo kings, Ansambel Viharnik, Ansambel Bojsi, Ansambel Lunca, Ansambel Navihani Muzikanti, Ansambel Viharnik
  • Sobota, 4. oktober 2014

  • Beltinci - Ansambel Prleški kvintet
  • Komenda - Trio Šubic, Skupina Gadi, Ekstra Band, Ansambel Jureta Svetlina, Orkester harmonikarjev Cirila Spruka, Ansambel Netopir, Harmonikarski orkester Martina Vodlana, Ansambel Mladi Belokranjci, Ansambel Skrivnost
  • Koper - Skupina Calypso
  • Prebold - veseliSVATJE
  • Nedelja, 5. oktober 2014

  • Komenda - Ansambel Smer, Skupina Janče, Ansambel Žana Urbanca, Ansambel Bratov Žerjav, Ansambel Jerneja Kolarja, Ansambel Veseli Podgorci, Ansambel Stopar Kvintet
  • Sreda, 15. oktober 2014

  • Murska Sobota - Ansambel Azalea
  • Petek, 17. oktober 2014

  • Komenda - Skupina Calypso
  • Sobota, 18. oktober 2014

  • Izola - Ansambel Azalea
  • Četrtek, 30. oktober 2014

  • Slovenske Konjice - Severina, Poweršok
  • Petek, 7. november 2014

  • Krško - Kvintet Dori, Oto Pestner
  • Sobota, 8. november 2014

  • Ljutomer - Ansambel Štrk, Tamburaška skupina Mejaši
  • Podpeč - Ansambel Modrijani
  • Sobota, 15. november 2014

  • Gadova Peč, Brežice - Skupina Iber
  • Sobota, 22. november 2014

  • Goričane, Medvode - Veseli Svatje
  • Petek, 28. november 2014

  • Laško - Kvintet Dori
  • Sobota, 13. december 2014

  • Cerklje na Gorenjskem - Ansambel Modrijani
  • Petek, 26. december 2014

  • Ljubljana - Pop Design, Petkova Pumpa ( Radio Veseljak ), Natalija Verboten, Veseli Svatje, Boštjan Konečnik
  • Sreda, 31. december 2014

  • Grosuplje, Grosuplje - Helena Blagne, Elda Viler
  • Logatec - Skupina Calypso
  • Orle, Škofljica - Ansambel To je to
  • Prikaži pretekle dogodke