Izberi regijo

Veselice 2015

Četrtek, 8. januar 2015

  • Črni Vrh, Dobrova - Polhov Gradec - Ansambel Mladi Godci
  • Sobota, 24. januar 2015

  • Breg ob Savi, Kranj - Ansambel Zajc
  • Maribor - Skupina Calypso
  • Petek, 6. februar 2015

  • Goriče pri Kranju - Tanja Žagar in Avantura
  • Sobota, 7. februar 2015

  • Goriče pri Kranju - Čuki
  • Horjul - Ansambel Poskočni muzikantje, Novi Spomini, Ansambel Nemir, Ansambel Jodel Ekspres, Ansambel Javor, Ansambel Stil, Kvintet Dori, Sekstet Odoica
  • Petek, 13. februar 2015

  • Cerknica - Ansambel Modrijani
  • Sobota, 14. februar 2015

  • Cerknica - Tanja Žagar in Avantura, Christine
  • Dutovlje, Sežana - Ansambel Zvita Feltna, Duo Limit
  • Grosuplje, Grosuplje - ansambel Kontrabant
  • Koper - Skupina Ku Adn
  • Kočevje - Skupina Calypso
  • Krnica, Zgornje Gorje - Ansambel Azalea
  • Vodice, Ljubljana - Ansambel Maj
  • Nedelja, 15. februar 2015

  • Cerknica - Manca Špik, Christine
  • Petek, 20. februar 2015

  • Koper - Skupina Ku Adn
  • Petek, 13. marec 2015

  • Celje - Stenbend
  • Sobota, 14. marec 2015

  • Kranj - Stenbend
  • Kranj - Stenbend
  • Šentvid pri Grobelnem - Ansambel Petka
  • Sobota, 21. marec 2015

  • Vransko - Stenbend
  • Četrtek, 26. marec 2015

  • Kranj - Veseli Gorenjci
  • Petek, 27. marec 2015

  • Komenda - Veseli Dolenjci, Mambo kings
  • Sobota, 28. marec 2015

  • Komenda - Trio Šubic, Tanja Žagar in Avantura
  • Vransko - Stenbend
  • Nedelja, 29. marec 2015

  • Komenda - Vili Resnik, Ansambel Jureta Zajca, Ansambel Veseli Muzikanti
  • Sobota, 4. april 2015

  • Koper - Skupina Nočni Skok, Lidja Bačič, 3 Bote
  • Slovenska Bistrica - Stenbend
  • Sobota, 11. april 2015

  • Zadobrova, Ljubljana - Miha Kralj s pevko
  • Žamenci, Dornava - Poskočni muzikanti, Smile band, Ansambel Me tri do polnoči, Ansambel Greh, Ansambel Upanje, Ansambel Nebodigatreba, Ansambel Mladi pomurci, Ansambel Mladi Belokranjci, Vaški veseljaki
  • Petek, 17. april 2015

  • Kranj - Stenbend
  • Sobota, 18. april 2015

  • Serdica, Rogašovci - Ansambel Modrijani
  • Nedelja, 19. april 2015

  • Šmarjetna Gora, Kranj - Ansambel Grajski kvintet
  • Petek, 24. april 2015

  • Mirna Peč - Rok 'n' band, Leteči Odred
  • Sobota, 25. april 2015

  • Mirna Peč - Ansambel Pogum
  • Sveti Jurij ob Ščavnici, Gornja Radgona - Tamburaška skupina Mejaši, D'Kwaschen Retashy
  • Ždinja vas, Novo mesto - Ansambel Modrijani
  • Nedelja, 26. april 2015

  • Javorje, Šentjur pri Celju - Ansambel Unikat, Ansambel Petka, Dejan Vunjak, Mladi korenjaki, Ansambel Slovenski zvoki, Ansambel vžig, Mladi upi, Ansambel pik
  • Sveti Jurij ob Ščavnici, Gornja Radgona - Jelena Rozga, Mladi Gamsi
  • Četrtek, 30. april 2015

  • Banjšice, Nova Gorica - Ansambel Zvita Feltna
  • Gaberke, Šoštanj - Ansambel Mladi upi, Fešta Bend
  • Križe, Tržič - DJ
  • Mengeš - Skupina Calypso
  • Radomlje, Domžale - Gamsi, Ansambel Trobentica
  • Vrh Sv. Treh Kraljev, Logatec - Ansambel Jurčki
  • Zalog pri Cerkljah, Cerklje na Gorenjskem - veseliSVATJE, Rok 'n' band
  • Štore - Kvatropirci, Ognjeni muzikanti
  • Žalec - Poskočni muzikanti
  • Železniki - Flirrt, Tanja Žagar in Avantura
  • Petek, 1. maj 2015

  • Spodnji Tuštanj, Moravče - Pihalna godba Moravče, ŽIV - ŽAV z Damjano Golavšek, Ansambel Spev, Tamburaški orkester Vrhpolje, Ansambel Svetlin, Mambo Kings
  • Sveti Jurij ob Ščavnici, Gornja Radgona - Ansambel Modrijani, Lana Jurčević
  • Tuštanj, Moravče - Damjana Golavšek, Ansambel Spev, Ansambel Svetlin, Mambo kings, Pihalna godba Moravče, Tamburaški orkester Vrhpolje, Povorka oldtimerjev
  • Zalog pri Cerkljah, Cerklje na Gorenjskem - Skupina Gadi, Kvatropirci
  • Petek, 8. maj 2015

  • Polhov Gradec - Ansambel Modrijani
  • Sobota, 9. maj 2015

  • Grahovo, Cerknica - Pop Design, Pop Design
  • Moste pri Komendi, Kamnik - Navihanke
  • Zbilje, Medvode - Skupina Calypso
  • Škofja Vas, Celje - Ansambel Modrijani
  • Petek, 15. maj 2015

  • Blatna Brezovica, Vrhnika - Mambo kings
  • Orehovlje - Klapa Šufit
  • Sobota, 16. maj 2015

  • Blatna Brezovica, Vrhnika - Tanja Žagar
  • Miklavž pri Ormožu - Ansambel Modrijani
  • Orehovlje - Rok 'n' band, DJ
  • Planina pod Golico, Jesenice - Ansambel Donačka
  • Polhov Gradec - Skupina Gadi
  • Sladka Gora, Šmarje pri Jelšah - Ansambel Ekart
  • Vrbje, Žalec - Veseli Svatje
  • Nedelja, 17. maj 2015

  • Orehovlje - Ansambel Zvita Feltna
  • Petek, 22. maj 2015

  • Peče, Moravče - Veseli Dolenjci, Ansambel vžig, Ansambel Šrangarji, Skupina Bojsi
  • Velesovo, Cerklje na Gorenjskem - Skupina Calypso
  • Zali log, Železniki - Mambo kings
  • Sobota, 23. maj 2015

  • Kamnik - Ognjeni muzikanti
  • Kamnik pod Krimom, Brezovica - Ansambel Pogum
  • Križ, Komenda - Mladi Dolenjci
  • Peče, Moravče - Dejan Vunjak, Brendijeve barabe
  • Tomišelj, Ig - Skupina Gadi
  • Tomišelj, Ig - Skupina Gadi
  • Vintarjevec, Šmartno pri Litiji - Ansambel Štrajk
  • Zali log, Železniki - Ansambel Svetlin
  • Zamušani, Gorišnica, Ptuj - Skupina Calypso, Dražen Zečič z bandom
  • Nedelja, 24. maj 2015

  • Nova Oselica, Gorenja vas - Poljane - TD Sovodenj - Folklorna skupina, podmladek itd., Ansambel Javor
  • Sora, Medvode - Ansambel Modrijani
  • Zali log, Železniki - Klapa Solaris Šibenik
  • Petek, 29. maj 2015

  • Breznica, Žirovnica - Kdor 'ma cajt, Pop Design
  • Jablan, Mirna Peč - Navihanke
  • Sobota, 30. maj 2015

  • Beričevo, Dol pri Ljubljani - Ansambel Svetlin
  • Brezje pri Dobrovi - Ansambel Mladi Godci
  • Dokležovje, Murska Sobota - Ansambel Saša Avsenika, Humorist in Pevec Franc Gorza
  • Ježica, Ljubljana - Ansambel Modrijani, Asi na vasi
  • Mali Lipoglav, Ljubljana - Mladi Dolenjci, Ansambel Spogledljivke, Ansambel Mežik
  • Sodražica - Ansambel Zdomarji
  • Spodnje Pirniče, Medvode - Čuki
  • Sv. Lovrenc, Prebold - Ansambel Banovšek
  • Sveta Trojica v Slovenskih goricah - Ansambel Spev
  • Trnje, Pivka, Postojna - Skupina Ku Adn, Ansambel Nebodigatreba
  • Velika Loka pri Grosuplju - Novi Spomini
  • Špitalič, Kamnik - Pop Design
  • Nedelja, 31. maj 2015

  • Smednik, Krško - Ansambel Modrijani
  • Smlednik, Medvode - Ansambel Azalea, Ansambel Akordi
  • Petek, 5. junij 2015

  • Bevke, Vrhnika - skupina Črna mačka
  • Gorenji Globodol, Mirna Peč - Ansambel Modrijani
  • Luče pri Grosupljem - Ansambel Akordi
  • Zgornja Besnica, Kranj - Ansambel Rožnik
  • Šentvid pri Ljubljani - Ansambel Nemir
  • Sobota, 6. junij 2015

  • Bevke, Vrhnika - Ansambel Stil, Ansambel Veseli Muzikanti
  • Gabrovka, Litija - Navihanke
  • Orešje, Šmarješke Toplice - Veseli Dolenjci
  • Reber pri Žužemberku - Ansambel Šrangarji
  • Ribče, Litija - Ansambel Erazem
  • Stara Nova vas, Križevci, Ljutomer - Dejan Vunjak
  • Utik, Bukovica pri Vodicah - Skupina Calypso
  • Veliki Gaber, Trebnje - Ansambel Bitenc
  • Veliki Gaber, Trebnje - Ansambel Bitenc
  • Višnja Gora, Ivančna Gorica - Skupina Gadi
  • Višnja Gora, Ivančna Gorica - Ansambel Šrangarji
  • Zgornja Besnica, Kranj - Ansambel Saša Avsenika
  • Zgornje Pirniče, Medvode - Tanja Žagar
  • Škofja Loka - Grajski Kvintet
  • Šmarčna, Sevnica - Ansambel Akordi
  • Nedelja, 7. junij 2015

  • Cesta pri Ajdovščini, Ajdovščina - Ansambel Zvita Feltna, Manca Špik
  • Stara Nova vas, Križevci, Ljutomer - Veseli Dolenjci
  • Petek, 12. junij 2015

  • Dolnji Ajdovec, Žužemberk - Ansambel Veseli Dolenjci
  • Impoljca pri Sevnici (pred kletjo Zajc) - Ansambel bratov Poljanšek, Mama Manka, Jasna Kuljaj
  • Radohova vas, Ivančna gorica - Petkova Pumpa ( Radio Veseljak )
  • Zadobrova, Ljubljana - Ansambel Modrijani
  • Sobota, 13. junij 2015

  • Blejska Dobrava, Jesenice - Ansambel Poet, Godba Jesenice Kranjska Gora
  • Dolsko, Dol pri Ljubljani - Navihanke, Glasbena skupina M.J.A.V
  • Hruševje, Postojna - Ansambel Erazem
  • Ig - Ansambel Ponos
  • Križe, Tržič - Veseli Svatje
  • Krmelj, Sevnica - Ansambel Nemir
  • Mezgovci ob Pesnici, Dornava - Ansambel Modrijani
  • Muljava, Ivančna Gorica - Ansambel Topliška Pomlad
  • Podgorica, Ljubljana - Ansambel Bratov Štrukelj, pevka Tina Gačnik-Tiano
  • Primož, Sevnica - Ansambel Pogum
  • Radohova vas, Ivančna gorica - Tanja Žagar in Avantura, Ansambel Nalet
  • Repnje, Vodice - Ansambel Marcela IN, Ansambel Tak Tik
  • Savlje - Kleče, Ljubljana - Skupina Krila, France Peternel
  • Studenec pri Krtini, Domžale - Ansambel Jureta Zajca
  • Velika Račna, Grosuplje - Ansambel Roka Žlindre
  • Velike Brusnice, Novo mesto - Skupina Gadi
  • Vitanje, Slovenske Konjice - Družinski trio Pogladič, Brigita Šuler, Luka Šuntner
  • Zgornji Tuhinj, Kamnik - Ansambel Spev
  • Nedelja, 14. junij 2015

  • Lože, Ajdovščina - Ansambel Primorski Fantje, Ansambel Stil
  • Podolnica, Horjul - Ansambel Donačka
  • Zalog pri Polhovem Gradcu - Ansambel Nemir, Ansambel Odklop
  • Zaplana, Vrhnika - Ansambel Javor, Novi Spomini, Ansambel Pogled, Ansambel Kerlci
  • Petek, 19. junij 2015

  • Gameljne, Ljubljana - Čuki, Asi na vasi
  • Krašce, Moravče - Ansambel Jureta Zajca
  • Ljubljana Polje, Kašeljska cesta 95 - Ansambel Svetlin
  • Mirna Peč - Ansambel Nemir
  • Trnovo, Ljubljana - Ansambel Stil
  • Sobota, 20. junij 2015

  • Bevče, Velenje - Ansambel Pogum
  • Bohinjska Bela, Bled - Hišni Ansambel Avsenik
  • Dobračeva, Žiri - Ansambel Spev
  • Dravlje, Ljubljana - Ansambel Jurčki
  • Famlje, Sežana - Skupina AMOR
  • Formin, Gorišnica - Ansambel Šank Kvintet
  • Gorenja vas, Gorenja vas-Poljane - Pop Design
  • Grahovo, Cerknica - Tanja Žagar in Avantura
  • Iška vas, Ig - Mambo kings
  • Jezero pri Podpeči - Ansambel Popotniki
  • Koroška Bela, Jesenice - Ansambel Gorenjski kvintet
  • Loka pri Zidanem Mostu, Sevnica - Ansambel Petra Finka
  • Pliskovica, Sežana - Skupina Calypso
  • Ponikve, Dobrepolje, Slovenija - Ansambel Gama
  • Preska, Medvode - Marko Vozelj & Mojs3, Skupina Nevihta
  • Prežganje, Ljubljana - Ansambel Franca Miheliča
  • Radomlje, Domžale - Ansambel Bitenc
  • Raka, Krško - Petkova Pumpa ( Radio Veseljak ), Vili Resnik, Ines Erbus
  • Smlednik, Medvode - Ansambel Tak Tik, Ansambel Marcela IN
  • Sušje, Ribnica - Ansambel Tomaža Rota
  • Trgovišče, Ormož - Poskočni muzikanti, Tamburaška skupina PIKA POKA
  • Velika Kostrevnica, Šmartno pri Litiji - Navihanke
  • Vrhnika - Ansambel Svetlin
  • Vrhpolje pri Kamniku, Kamnik - Ansambel Roka Žlindre
  • Čeče, Trbovlje - Ansambel Toplar, Srečanje harmonikarjev
  • Šinkov Turn, Vodice - Mladi Dolenjci, Ansambel Skrivnost
  • Nedelja, 21. junij 2015

  • Javorje, Gorenja vas - Poljane - Ansambel Jureta Zajca
  • Prebačevo, Kranj - Ansambel Nemir
  • Šentvid pri Stični, Ivančna Gorica - Skupina Calypso
  • Sreda, 24. junij 2015

  • Budanje, Ajdovščina - Skupina AMOR
  • Drenov Grič, Vrhnika - Mladi godci , Okrogli muzikanti , Ansambel Čepon , Krimski Lisjaki , Ansambel Nemir, Ansambel Presenečenje
  • Hotavlje, občina Gorenja vas - Poljane - Ansambel Pogum
  • Kompolje, Dobrepolje - Navihanke
  • Veliki Trn, Krško - Ansambel Modrijani
  • Zgornje Gorje, Gorje - Ansambel Kolovrat
  • Četrtek, 25. junij 2015

  • Breg ob Savi, Kranj - Ansambel Kerlci
  • Hrib-Loški Potok, Loški Potok - Ansambel Tomaža Rota
  • Podpeč - Ansambel Krimski Lisjaki
  • Ribno, Bled - Veseli Begunjčani
  • Petek, 26. junij 2015

  • Dolenja vas, Cerknica - Ansambel Akordi, Niderdorf band, Ansambel Jelen, Ansambel Tomaža Rota, Ansambel Ugib
  • Dolenja vas, Cerknica - Ansambel Akordi, Niderdorf band, Ansambel Ugib, Ansambel Tomaža Rota, Ansambel Zakrajšek, Ansambel Jelen
  • Piran - Tanja Žagar
  • Vransko - Skupina Gadi, Dejan Vunjak, Brendijeve barabe, Ansambel Vikend, Ansambel Jureta Zajca, Ognjeni muzikanti, Ansambel Veseli Savinjčani, Ansambel Lun´ca
  • Zamušani, Gorišnica, Ptuj - Poskočni muzikanti
  • Žalna, Grosuplje - Ansambel Viža
  • Žiri - Čuki
  • Sobota, 27. junij 2015

  • Briše, Zagorje ob Savi - Ansambel Jureta Zajca
  • Dobovec, Trbovlje - Ansambel Stil
  • Dol pri Ljubljani - Okrogli Muzikantje
  • Homec, Domžale - veseliSVATJE
  • Iga vas, Loška dolina - Ansambel Spev
  • Klanec, Hrpelje - Kozina - Skupina Ku Adn, 3 Bote
  • Komenda - Skupina Krila, France Peternel
  • Latkova vas, Prebold, Žalec - Ansambel FALANT
  • Medno, Ljubljana - Ansambel Saša Avsenika
  • Olševek, Šenčur, Kranj - Mambo kings
  • Piran - Marineros
  • Pivka, Pivka - Ventilčki
  • Podvinci, Ptuj - Vesele Štajerke
  • Rakitna, Brezovica - Harmonk'n'roll
  • Sava pri Litiji, Litija - Novi Spomini
  • Slom pri Ponikvi, Šentjur - Ansambel Unikat
  • Smednik, Krško - Skupina Gadi
  • Sostro, Ljubljana - Ansambel Donačka
  • Struge, Dobrepolje - Dejan Vunjak
  • Vrh pri Višnji Gori, Ivančna Gorica - Ansambel Povratniki
  • Zagradec, Ivančna Gorica - Veseli Dolenjci
  • Šmarje-Sap, Grosuplje - Ansambel Bitenc
  • Želimlje, Škofljica - Ansambel Pogum
  • Nedelja, 28. junij 2015

  • Kokoriči, Križevci pri Ljutomeru, Ljutomer - Ansambel Svetlin
  • Koprivnik v Bohinju, Bohinj - Ansambel Nemir
  • Olševek, Šenčur, Kranj - Skupina Calypso
  • Temnica, Miren - Kostanjevica, Nova Gorica - Skupina AMOR
  • Šentilj v Slovenskih goricah - Tanja Žagar, Werner, Čuki, Skupina Skater, Boštjan Konečnik, Ansambel Roka Žlindre, Ansambel Zaka pa ne, Klapa Kirbi, Ansambel Brloga
  • Žeje, Sveta Trojica, Domzale - Ansambel Namig
  • Petek, 3. julij 2015

  • Dolenje Mokro Polje, Šentjernej - Veseli Dolenjci
  • Dvorska vas, Velike Lašče - Dejan Vunjak
  • Dvorska vas, Velike Lašče - Dejan Vunjak, Brendijeve barabe
  • Gunclje, Ljubljana - Tanja Žagar
  • Ponikve, Trebnje - Skupina Gadi
  • Ponova vas, Grosuplje - Skupina Calypso
  • Sobota, 4. julij 2015

  • Bizovik, Ljubljana - Okrogli Muzikantje
  • Breg, Sevnica - Ansambel Poklon
  • Dramlje, Šentjur - Ansambel Mladika
  • Dvorska vas, Velike Lašče - veseliSVATJE
  • Dvorska vas, Velike Lašče - Veseli Svatje
  • Kozarje pri Ljubljani - Mambo kings
  • Lipa, Beltinci - Tanja Žagar in Avantura, Duo Matej Band, FRČAFELE - plesna skupina
  • Nova Cerkev - Ansambel Pogum
  • Planina Pri Rakeku, Postojna - Skupina Ku Adn
  • Polje pri Vodicah - Pop Design
  • Rečica ob Savinji - Ansambel Franca Miheliča
  • Rečica ob Savinji, Mozirje - Skupina Calypso
  • Sela, Videm - Ansambel Zreška pomlad
  • Senešci, Ormož - Ansambel Biseri, Petkova Pumpa ( Radio Veseljak )
  • Sovodenj, Gorenja vas, Poljane - Ansambel Vagabundi, nć bat teater
  • Stranice, Zreče - Ansambel Original Pohorci
  • Stražišče pri Kranju - Ansambel Topliška Pomlad
  • Turje, Dol pri Hrastniku, Hrastnik - Ansambel Naveza
  • Vače, Litija - Ansambel Spev
  • Vinje, Dol pri Ljubljani - Ansambel Svetlin
  • Vižmarje, Ljubljana - Ansambel Azalea
  • Zalog, Ljubljana - Ansambel Viža
  • Čatež, Trebnje - Ansambel Mladi Godci
  • Šentjanž, Sevnica - Harmonk'n'roll
  • Študa, Domžale - Ansambel Modrijani
  • Žažar - Ansambel Saša Avsenika
  • Nedelja, 5. julij 2015

  • Rakek, Cerknica - Ansambel Modrijani
  • Rova, Domžale - Ansambel Saša Avsenika
  • Tržišče, Sevnica - Ansambel Pogum
  • Petek, 10. julij 2015

  • Ihan, Domžale - Ansambel Donačka
  • Koče, Pivka - Skupina Ku Adn
  • Sveti Gregor, Ribnica - Mambo Kings
  • Sobota, 11. julij 2015

  • Bela Cerkev, Šmarješke Toplice - Ansambel Unikat
  • Ihan, Domžale - Gamsi, Vili Resnik
  • Kožbana, Dobrovo v Goriških Brdih - Skupina Ku Adn
  • Mojstrana, Kranjska Gora - Ansambel Domačini
  • Podgorje, Apače, Gornja Radgona - Ansambel Tapravi Faloti
  • Predoslje, Kranj - Mambo kings
  • Račeva, Žiri - Ansambel Mladika
  • Renče, Renče-Vogrsko - Skupina AMOR
  • Rob, Velike Lašče - Navihanke
  • Stična, Ivančna Gorica - Skupina Gadi
  • Zavrh pri Galiciji, Žalec - Ognjeni muzikanti, Kvatropirci
  • Čeče, Trbovlje - Ansambel Mikola
  • Šmarje pri Jelšah - Ansambel Pogum
  • Žabnica, Kranj - Mladi Gamsi
  • Nedelja, 12. julij 2015

  • Dolnji Logatec, Logatec - Ansambel Donačka
  • Predoslje, Kranj - Sašo Avsenik
  • Sveti Gregor, Ribnica - Ansambel Roka Žlindre
  • Žabnica, Kranj - Ansambel Modrijani
  • Sreda, 15. julij 2015

  • Rateče-Planica, Kranjska Gora - Vitezi Celjski
  • Petek, 17. julij 2015

  • Blagovica, Lukovica - Skupina Calypso, Skupina Bojsi
  • Jelša, Šmartno pri Litiji - Novi Spomini
  • Čolnišče, Zagorje ob Savi - Petkova Pumpa ( Radio Veseljak )
  • Sobota, 18. julij 2015

  • Vodice - Ansambel Maj
  • Borovnica - Ansambel Jureta Zajca
  • Dolenje Dole, Škocjan - Ansambel Pogum
  • Dolnje Retje, Velike Lašče - Ansambel Zakrajšek
  • Gaberke, Šoštanj - Poskočni muzikanti
  • Gorenja vas, Gorenja vas-Poljane - Skupina Pop Design
  • Kanomlja, Idrija - Ansambel Petra Finka
  • Križe, Novo mesto - Ansambel Toneta Rusa
  • Laze, Logatec - Ansambel Tonija Verderberja
  • Polenšak, Dornava - Skupina Gadi, Učiteljice
  • Potov Vrh, Novo mesto - Ansambel Toneta Rusa
  • Pšata, Domžale - Ansambel Spev
  • Senožeti, Dol pri Ljubljani - Vesele Štajerke
  • Stopiče, Novo mesto - Mladi Dolenjci
  • Trnovec, Sevnica - Ansambel Donačka
  • Veliki Cirnik, Sevnica - Ansambel Grom
  • Zavratec, Idrija - Ansambel Modrijani
  • Čolnišče, Zagorje ob Savi - Rok 'n' band
  • Šentilj pri Velenju - Novi Spomini
  • Železniki - Skupina Špica
  • Nedelja, 19. julij 2015

  • Jazne, Cerkno - Ansambel Javor
  • Kandrše, Zagorje ob Savi - Veseli Dolenjci
  • Kebelj, Slovenska Bistrica - Ansambel Nemir, Veseli Svatje
  • Nova vas na Blokah, Bloke - Ansambel Saša Avsenika
  • Polenšak, Dornava - Ansambel Modrijani
  • Železniki - Okrogli muzikanti
  • Petek, 24. julij 2015

  • Moravče - Ansambel Jureta Zajca
  • Rovte, Logatec - Ansambel Donačka
  • Turjak, Velike Lašče - Skupina Gadi
  • Sobota, 25. julij 2015

  • Dobliče, Črnomelj - Ansambel Topliška Pomlad
  • Dobrava pri Škocjanu, Škocjan - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Dolenja vas, Cerknica - Čuki
  • Dvor pri Polhovem Gradcu, Dobrova - Ansambel Zaka pa ne, Špela Grošelj
  • Gorenji Vrh pri Dobrniču, Trebnje - Ansambel Jurčki
  • Korinj, Ivančna Gorica - Navihanke
  • Mekotnjak, Ljutomer - Ansambel Pogum
  • Mozirje - Ansambel Saša Avsenika
  • Padež Zagorje ob Savi - Atomik Harmonik
  • Senovo, Stranje - Ansambel Franca Miheliča
  • Sladka Gora, Šmarje pri Jelšah - Bratje Slatinek
  • Stanežiče, Ljubljana - Ansambel Svetlin
  • Telče, Sevnica - Ansambel Toneta Rusa, Fantje z vseh vetrov
  • Žamenci, Dornava - Skupina Plamen, Harmonikarski orkester Modras
  • Nedelja, 26. julij 2015

  • Hotedršica, Logatec - Ansambel Saša Avsenika
  • Ledine, Idrija - Ansambel Donačka
  • Podgradje, Ljutomer - Ansambel Štajerski fakini
  • Poljane nad Škofjo Loko, Gorenja vas - Ansambel Pogum
  • Slap pri Vipavi, Vipava - Skupina Ku Adn
  • Zirovski vrh, Javorc - Trio Šubic
  • Žamenci, Dornava - Okrogli Muzikantje
  • Petek, 31. julij 2015

  • Dvor pri Polhovem Gradcu, Dobrova - Ansambel Zaka pa ne, Špela Grošelj
  • Gorenji Vrh pri Dobrniču, Trebnje - Ansambel Jurčki
  • Grčarice, Ribnica - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Sela pri Šumberku, Trebnje - Ansambel Naveza
  • Sobota, 1. avgust 2015

  • Bezuljak, Cerknica - Ansambel Veseli Dolenjci
  • Grčarice, Ribnica - Ansambel Toneta Rusa
  • Hruševo, Dobrova - Ansambel bratov Poljanšek
  • Kriška vas, Ivančna Gorica - Ansambel Krjavelj
  • Lokarje, Šentjur pri Celju - Ansambel Pogum
  • Podkoren, Kranjska Gora - Ansambel Modrijani
  • Rogašovci - Crvena Jabuka, Weekend Band
  • Stob, Domžale - Harmonk'n'roll
  • Tržišče, Sevnica - Ansambel Nemir
  • Zamostec pri Sodražici - Ansambel Popotniki, Harmonikarji Urška
  • Črni Vrh, Dobrova - Polhov Gradec - Ansambel Mladi Godci
  • Šmartno na Pohorju, Slovenska Bistrica - Ansambel Petra Finka, Nina Vodušek
  • Št. Jurij, Grosuplje - Skupina Gadi
  • Nedelja, 2. avgust 2015

  • Gorjuše v Bohinju - Ansambel Bitenc
  • Medvedje Brdo, Logatec - Ansambel Pogum, Nuša Derenda
  • POLJŠKA PLANINA POD ROBLEKOM - Ansambel Saša Avsenika
  • Višnje pri Colu, Ajdovščina - Ansambel Svetlin
  • Petek, 7. avgust 2015

  • Ljubljana - Polje - Ansambel Poskočni muzikantje
  • Ljubljana - Slape - Ansambel Poskočni muzikantje
  • Loka pri Zidanem Mostu, Sevnica - Ansambel Petra Finka
  • Vitanje - Poweršok, Mambo Kings
  • Vitanje, Slovenske Konjice - Poweršok, Mambo Kings
  • Sobota, 8. avgust 2015

  • Boštanj, Sevnica - Skupina Gadi
  • Draža vas, Slovenske Konjice - Ansambel Spev, Dejan Vunjak
  • Hrastov Dol, Ivančna Gorica - Ansambel Nemir
  • Lukovek, Trebnje - Ansambel Modrijani
  • Mohorje, Velike Lašče - Ansambel Zdomarji
  • Raka, Krško - Mambo kings
  • Veliko Mlačevo, Grosuplje - Ansambel Efekt
  • Zavrstnik, Litija - Ansambel Franca Miheliča
  • Nedelja, 9. avgust 2015

  • Lovrenc na Dravskem polju, Kidričevo - Poskočni muzikanti
  • Petkovec, Logatec - Ansambel Akordi
  • Rogašovci-Sotina - Skupina Calypso
  • Vitanje, Slovenske Konjice - Ansambel Pajdaši, Natalija Verboten
  • Petek, 14. avgust 2015

  • Dragomer, Log-Dragomer - Mladi korenjaki
  • Knežak, Ilirska Bistrica - Pop Design
  • Sobota, 15. avgust 2015

  • Bočna, Gornji Grad - Mladi Dolenjci
  • Brezovica pri Borovnici, Borovnica - Ansambel Poljanšek
  • Gorenje Otave, Cerknica - Mladi Gamsi
  • Hmeljčič, Mirna Peč - Skupina Gadi
  • Knežak, Ilirska Bistrica - Ansambel HIT
  • Oplotnica - Ansambel Poskočni muzikantje, Ansambel Vikend
  • Poklek nad Blanco, Sevnica - Ansambel Štrajk
  • Polje pri Vodicah - Ansambel Marcela IN
  • Reteče, Škofja Loka - Ansambel Ponočnjaki
  • Smolenja vas, Novo Mesto - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Veliko Ubeljsko, Postojna - Manca Špik, Kingston, Mi2
  • Šmihel nad Mozirjem, Mozirje - Ansambel Pogum
  • Nedelja, 16. avgust 2015

  • Retje, Loški Potok - Mladi Gamsi
  • Šmihel nad Mozirjem, Mozirje - Ansambel Vikend
  • Petek, 21. avgust 2015

  • Dobračeva, Žiri - Mambo kings, Trd Wreh
  • Sobota, 22. avgust 2015

  • Bašelj, Preddvor - Joške v'n
  • Bistrica ob Sotli - Tanja Žagar in Avantura, Ansambel Mladi upi
  • Blagovica, Lukovica - Mladi Gamsi
  • Dobračeva, Žiri - Skupina Gadi, čarodej Roman Frelih
  • Gorenje Vrhpolje, Šentjernej, Novo mesto - Skupina Calypso
  • Gotovlje, Žalec - Novi Spomini
  • Kokrica, Kranj - Ansambel Marcela IN
  • Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica - Ansambel Spev, Ansambel Gas
  • Sostro, Ljubljana - Ansambel Donačka
  • Straža - Ansambel Nemir
  • Tacen, Ljubljana - veseliSVATJE
  • Zabrdje pri Mirni, Mirna - Ansambel Mladika
  • Nedelja, 23. avgust 2015

  • Bašelj, Preddvor - Ansambel Slovenski zvoki
  • Idrijske Krnice, Idrija - Ansambel Donačka
  • Kamnik pod Krimom, Brezovica - Ansambel Pogum, Ansambel Krimski Lisjaki
  • Retje, Loški Potok - Mladi Gamsi
  • Vače, Litija - Ansambel Azalea
  • Petek, 28. avgust 2015

  • Brestanica, Krško - Ansambel Pogum
  • Lož, Loška dolina - Ansambel Ugib, Skupina Dalton
  • Medno, Ljubljana - Ansambel Saše Avsenika
  • Podbrezje, Naklo - Pop Design
  • Straža - Dejan Vunjak, Brendijeve barabe, Vesna Pisarović
  • Trnovo, Ljubljana - Ansambel Bratov Štrukelj
  • Češča vas, Novo mesto - In Vivo, Matjaž Kumelj&Band, Emin Pecanin
  • Sobota, 29. avgust 2015

  • Donačka Gora, Rogatec - Fantje s Praprotna, Ansambel Klapovühi
  • Karlovica, Velike Lašče - Ansambel Kolovrat
  • Planina- Čeplez, Cerkno - Skupina Ku Adn
  • Podbrezje, Naklo - Sašo Avsenik
  • Stara Vrhnika, Vrhnika - Ansambel Smeh
  • Unec, Cerknica - Ansambel Biseri
  • Zgornje Stranje, Kamnik - Veseli Svatje
  • Češča vas, Novo mesto - Neda Ukraden, Djoomla, Žuta minuta
  • Črnuče, Ljubljana - Okrogli muzikanti
  • Ždinja vas, Novo mesto - Skupina Gadi
  • Nedelja, 30. avgust 2015

  • Liboje, Žalec - Ansambel Saša Avsenika
  • Medvode - Skupina Calypso
  • Žiri - Ansambel Modrijani
  • Petek, 4. september 2015

  • Breznica, Žirovnica - Skupina Calypso, Učiteljice
  • Brezovica pri Ljubljani, Brezovica - Novi Spomini
  • Hmeljčič, Mirna Peč - Ansambel Modrijani
  • Straža - Tanja Žagar in Avantura, Petkova Pumpa ( Radio Veseljak ), Dj Boštjan
  • Sobota, 5. september 2015

  • Ložnica pri Žalcu, Žalec - Ansambel Donačka
  • Veliki Orehek, Novo mesto - Ansambel Petra Finka
  • Nedelja, 6. september 2015

  • Planina pri Sevnici, Šentjur - Poskočni muzikanti
  • Sobota, 12. september 2015

  • Selca, Železniki - Ansambel Modrijani
  • Skaručna, Vodice - Ans. Marcela IN
  • Sobota, 19. september 2015

  • Most na soči - Ansambel Biseri
  • Petek, 25. september 2015

  • Športni park, Mengeš - Mambo kings, Mladi Dolenjci, Slovenski muzikantje, Trio Šubic, Sejmarji, Harmonikarski orkester, ansambel Kontrabant, Bac kvintet, Festival veteranskih godb
  • Petek, 2. oktober 2015

  • Juršinci - Neda Ukraden, Učiteljice, Trubadurji, Petkova Pumpa ( Radio Veseljak )
  • Komenda - Trio Šubic, Ansambel Modrijani
  • Sobota, 3. oktober 2015

  • Beltinci - Ansambel Prleški kvintet, Ansambel Opoj
  • Dolga Gora, Šentjur - Ansambel Modrijani
  • Juršinci - Skupina Gadi, Tamburaška skupina Mejaši, DJ Metody
  • Komenda - Učiteljice, NE ME JUGAT
  • Petek, 9. oktober 2015

  • Vintarjevec, Šmartno pri Litiji - Mambo kings
  • Sobota, 10. oktober 2015

  • Muljava, Ivančna Gorica - Skupina Gadi, Ansambel Pojav
  • Vintarjevec, Šmartno pri Litiji - Skupina Calypso
  • Sobota, 17. oktober 2015

  • Kamnik - Ansambel Nagelj, Ansambel Pogum, Veseli Svatje, Ansambel Svetlin, Ansambel Domačini, Ansambel Galop, Leteči muzikantje, Andrej Šifrer, Patrik Jagodic
  • Nedelja, 25. oktober 2015

  • Otočec - Nuša Derenda, Marko Pezdirc, Ansambel Modrijani, Fantje s Praprotna, Mladi Dolenjci, Ansambel Vikend, Veseli Dolenjci, Novi Spomini, Ognjeni muzikanti
  • Petek, 30. oktober 2015

  • Slovenske Konjice - Severina, Poweršok, Drugo DUGME
  • Sobota, 7. november 2015

  • Ljutomer - Mambo kings
  • Sobota, 14. november 2015

  • Podpeč - Ansambel Modrijani
  • Sobota, 21. november 2015

  • Goričane, Medvode - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Ljutomer - Skupina Gadi, Učiteljice, Dalmatinska klapa Godimenti, Mladen Grdovič & grupa Romantic
  • Sobota, 12. december 2015

  • Cerklje na Gorenjskem - Ansambel Modrijani
  • Prikaži pretekle dogodke