Izberi regijo

Veselice 2018

Petek, 20. julij 2018

  • Koprivnik v Bohinju, Bohinj - Harmonk'n'roll
  • Sečovlje, Piran - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe, Ribič Pepe
  • Sobota, 21. julij 2018

  • Ambrus, Ivančna Gorica - Skupina Gadi
  • Dolenja vas, Cerknica - Ansambel Biseri
  • Dolenjske Toplice - Ansambel Petra Finka
  • Dragomel,j Domžale - Ansambel Saša Avsenika
  • Golo, Ig - Ansambel Toplar, Učiteljice
  • Lemberg pri Novi Cerkvi, Vojnik - Ansambel Toneta Rusa
  • Senožeti, Dol pri Ljubljani - Mambo Kings
  • Sečovlje, Piran - Ansambel Modrijani
  • Žabnica, Kranj - Ansambel Raubarji
  • Nedelja, 22. julij 2018

  • Dole nad Idrijo - Ansambel Toneta Rusa
  • Kandrše, Zagorje ob Savi - Ansambel Stil
  • Kebelj, Slovenska Bistrica - Mladi korenjaki, Ansambel Franca Miheliča
  • Koprivnik v Bohinju, Bohinj - Ansambel Spev
  • Podgradje, Ljutomer - Ansambel Murni
  • Športni park Apače, občina Kidričevo - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Žabnica, Kranj - Ansambel Modrijani
  • Petek, 27. julij 2018

  • Moravče - Ans. Jureta Zajca , Damjan Murko
  • Punat,Krk - Skupina Calypso
  • Sobota, 28. julij 2018

  • Bezuljak, Cerknica - Ansambel Krimski Lisjaki
  • Moravče - Veseli Svatje, Vili Resnik
  • Padež, Zagorje ob Savi - Ansambel Poskočni muzikantje
  • Pijava Gorica, Škofljica - Ansambel Pogum
  • Polhov Gradec - Ansambel Raubarji, Čarodej Jole Cole
  • Predgrad, Kočevje - Skupina Calypso
  • Sela pri Šumberku, Trebnje - Ansambel veseli Dolenjci
  • Sobota, 4. avgust 2018

  • Lukovek, Trebnje - Klapa Šufit, Ansambel Veseli Dolenjci
  • Podkoren, Kranjska Gora - Poskočni muzikanti
  • Črni Vrh, Dobrova - Polhov Gradec - Trio Šubic
  • Nedelja, 5. avgust 2018

  • Gornja Košana, Pivka - Ansambel Toneta Rusa
  • Medvedje Brdo, Logatec - Ansambel Nemir, Ansambel Donačka
  • sv.lovrenc,prebold - Skupina Gadi, Boris Kopitar
  • Petek, 10. avgust 2018

  • Draža vas, Slovenske Konjice - Ansambel Modrijani, Ansambel Petka, Ansambel Udar
  • Sobota, 11. avgust 2018

  • Oplotnica - Ansambel Smeh, Ansambel Udar
  • Ukanc, Bohinj - Skupina Calypso
  • Nedelja, 12. avgust 2018

  • Retje, Loški Potok - Ansambel Nemir
  • Zbigovci - Ansambel Toneta Rusa
  • Torek, 14. avgust 2018

  • Dragomer, Log-Dragomer - Pajdaši
  • Petek, 17. avgust 2018

  • Dobračeva, Žiri - Ansambel Poskočni muzikantje
  • Dobračeva, Žiri - Ansambel Poskočni muzikantje
  • Podbrezje, Naklo - Skupina Calypso, Petkova Pumpa ( Radio Veseljak ) Jonny DJ
  • Sobota, 18. avgust 2018

  • Bašelj, Preddvor - Ansambel Lunca
  • Brezovica pri Borovnici, Borovnica - Ansambel Krimski Lisjaki
  • Dobračeva, Žiri - Ansambel Toneta Rusa
  • Dobračeva, Žiri - Ansambel Toneta Rusa
  • Podbrezje, Naklo - Veseli Begunjčani
  • Nedelja, 19. avgust 2018

  • Bašelj, Preddvor - Veseli Begunjčani
  • Sele na Koroškem - Ansambel Toneta Rusa
  • Petek, 31. avgust 2018

  • Žirovnica - Skupina Calypso
  • Sobota, 1. september 2018

  • Podgorica Šentjakob - Skupina Calypso
  • Nedelja, 2. september 2018

  • Ribnica - Ansambel BORŠT
  • Sobota, 15. junij 2019

  • Jurjevica, Ribnica - Ansambel Nemir
  • Petek, 13. julij 2018

  • Ihan, Domžale - Tanja Žagar
  • Nedelja, 8. julij 2018

  • Gračišče, Koper - Tiro Teci Teci
  • Ponedeljek, 18. junij 2018

  • Nadgorica, Ljubljana - Ansambel Domačini
  • Nedelja, 10. junij 2018

  • Voglje, Šenčur - Ansambel Galop
  • Četrtek, 26. april 2018

  • Mengeš - Luka Basi
  • Prikaži pretekle dogodke